جعبه برج هیجان

دیجی جعبه تولید کننده انواع جعبه و کارتن اسباب بازی

مورد اعتماد برند های ایران

جعبه برج هیجان
جعبه برج هیجان
جعبه برج هیجان
جعبه برج هیجان
pngwing.com 46

Jenga)) یا برج هیجان بازی مهارت جسمی و روحیست که توسط لسلی اسکات ایجاد شده‌است و در حال حاضر توسط شرکت برادران پارکر که بخشی از شرکت چند ملیتی هسبرو است به بازار عرضه می‌شود. در طی بازی، بازیکنان به نوبت یک بلوک از برج را بیرون می‌کشند و آن را در بالای برج قرار می‌دهند. به این ترتیب یک ساختار بلندتر و به‌طور فزاینده‌ای ناپایدارتر ایجاد می‌کنند. جنگا از کلمه سواحیلی به معنی “برای ساخت” مشتق شده‌است.

 

برج هیجان ( جنگا ) یکی از اسباب بازی های پرطرفدار کودکان هستند و برای بسته بندی آن ها معمولا از جعبه های مقوایی استفاده می شود تا آسیب نبینند. علاوه بر استحکام جعبه زیبایی جعبه نیز باید مورد اهمیت نیز قرار گیرد. طراحی و چاپ جعبه برج هیجان باید به صورت حرفه ای برای سنین پایین انجام شود چون مخاطبین اصلی اسباب های سرگرمی سنین پایین هستند.

جعبه برج هیجان

 روش جنگا: بازی جنگا Jenga از ۴۸ بلوک چوبی ساخته شده‌است که طول هر بلوک باید دقیقاً سه برابر عرض و ضخامتش هم باید یک پنجم طولش باشد . در واقع ابعاد استاندارد بلوک‌های چوبی جنگا Jenga در اندازه ۱/۵ * ۲/۵ * ۷/۵ سانتی متراست. برای شروع بازی جنگا Jenga باید بلوک‌های چوبی رو به صورت افقی و عمودی روی هم بچینید تا یک برج ۱۸ طبقه چوبی ساخته بشود . این برج باید ۱۸ طبقه و در هر طبقه باید ۳ بلوک قرار بگیرد . بلوک‌ها باید یک ردیف افقی ویک ردیف عمودی چیده بشود .بعد از اینکه برج چوبی تکمیل شد، بازیکنی که برج را چیده باید بازی را شروع کند . روش بازی به این صورت است که هر بازیکن به نوبت باید یک بلوک چوبی را از هر جایی غیر از دو ردیف اول ( بالای برج ) بردارد.هر بازیکنی که برج را خراب کند، باخته است !

 

به طور کلی باید گفت که هر محصولی احتیاج به بسته بندی خاص همان محصول را دارد که برای طراحی و تولید جعبه و کارتن بسته بندی برج هیجان  نیازمند به اطلاعات کافی در مورد ویژگی های کودکان در سنین مختلف دارد به همین دلیل رنگ ‌آمیزی ، چاپ عکس‌ ها و شخصیت ‌های کارتونی بر روی جعبه‌ ها اهمیت زیادی دارد . برای فروش بهتر اسباب بازی های دخترانه و پسرانه مانند عروسک ها و ماشین ها ، بازی برج هیجان، بازی های فکری ، پازل ها و … در بسته بندی ها و جعبه و کارتن های مناسب خود باید قرار داد . جعبه عروسک باید در طرح ها و رنگ های مختلفی ساخته شده باشد تا نظر بچه ها را به خود جلب کند . طراحی های خلاقانه جعبه های برج هیجان  که مخاطب خاص آن معمولا کودکان میباشند برای افزایش فروش و بردینگ شدن الزامی میباشد .

 

 

جعبه برج هیجان

کارتن برای جعبه برج هیجان

کارتن مادر معمولا برای انبار داری و جابجایی ها انجام میشود که وقتی تولید کنندگان به صورت عمده محصول خودشان را به عمده فروشان میخواهند ارائه و ارسال کنند به کارتن هایی احتیاج دارند که هر تعدادی که مد نظرشان هست را در این کارتن ها قرار دهند و ارسال کنند معمولا جنس کارتن ها از ورق های سه لایه و پنج لایه در ضخامت های ای و بی و سی فلوت تولید میشوند.

کارتن عروسک
جعبه برج هیجان

چیزهایی که اغلب از ما سؤال می شود

کمترین تیراژ برای سفارش چه مقدار است؟

در صنعت چاپ و بسته بندی اصولا فرم کامل سفارش 5000 عدد میباشد و گاهی مشتریان تیراژ سفارش را پایین تر میخواهند و امکان تولید جعبه در تیراژ کم نیز امکان پذیر میباشد ولی قائدتن در قیمت جعبه تاثیر گذار است 

چاپ جعبه به چه صورت میباشد؟

چاپ جعبه با درخواست خود مشتری انجام میشود که به صورت تک،دو،سه،و چهار رنگ انجام میشود البته لازم به ذکر است که در چاپ چهار رنگ شما میتوانید در یک چاپ از تمام رنگ ها استفاده کنید و محدودیت رنگ در چاپ نداریم.

قیمت دهی محصولات به چه صورت میباشد ؟


برای قیمت گذاری ارزان انواع جعبه سشوار به عواملی مختلفی مانند : اندازه محصول , ابعاد جعبه , طرح مورد نظر شما , جنس مقوای به کار برده شده برای ساخت , نوع جعبه ای که انتخاب میکنید و نوع چاپی که در نظر گرفته اید و تیراژ سفارش بستگی دارد .

چگونه میتوان سفارش داد ؟

برای سفارش ابتدا با ما تماس بگیرید و مشخصات محصول و یا جعبه محصول را با ما در میان بگذارید و ما در کمترین زمان به مشتریان قیمت را اعلام میکنیم

مراحل سفارش :  تماس، پیش فاکتور، ماکت گیری و شروع مرحله تولید

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
فروشگاه
منو
0 موارد محصول