نمونه جعبه های آماده

نمونه جعبه هایی که میتوانید سفارش دهید

براساس بازدید های شما

برند های ویژه

digijabeh

جعبه و کارتن برای محصولات را به دیجی جعبه بسپارید

جعبه سازی یکی از از زیر شاخه های بسته بندی می باشد که برای برخی از محصولات مورد استفاده قرار می گیرد یک جعبه می تواند در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته شود و برای بسته بندی محصول مورد استفاده قرار بگیرد البته این که نوع جعبه چه شکلی باشد.
رنگ آن نیز به چه صورت باشد را نیز شما می توانید در زمان سفارش جعبه انتخاب نمایید به عبارت دیگر برخلاف گذشته امروزه کار ساخت و تولید جعبه بسیار آسان شده است 

با وجود دستگاه های کارتن سازی و جعبه سازی پیشرفته امکان ساخت انواع جعبه و کارتن با رنگ های متفاوت و سایز های گوناگون قابل انجام می باشد.
این بسیار مهم است که جعبه ای که برای محصول خود به کار میگرید چه گونه باشد و اینکه آیا می تواند به نیاز های شما برای بسته بندی کالا کمک کند یا نه.
امروزه مقوا های مختلفی نیز برای ساخت جعبه موجود می باشد مقوا در واقع ماده اصلی جعبه می باشد که به واسطه آن جعبه ساخته می شود.

در ادامه ما قصد دارم به صورت کامل در مورد مقوایی که با استفاده از آن ها جعبه ساخته می شود توضیح دهیم

دیجی‌جعبه به عنوان یکی از قدیمی‌ترینتولید کننده جعبه و کارتن  با بیش از دو دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، پرداخت  ایمن ، ۷ روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌بودن کالا موفق شده تا همگام باتولید کنندگان جعبه در جهان، به بزرگ‌ترین تولید کننده  ایران تبدیل شود. به محض ورود به سایت دیجی‌جعیه با دنیایی از کالا رو به رو می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد.

جعبه سازی
pngwing.com 20

دیجی جعبه– جعبه سازی – کارتن سازی – چاپ – چاپ و بسته بندی – کارتن سازی در تهران – تولید جعبه – nd[d [ufi – جعبه و کارتن سازی

موجودی انبار: InStock