سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

کارتن پستی

کارتن پستی در دیجی جعبه با بالاترین کیفیت به شما ارائه داده می شوند و می توانید بهترین آن ها را در تعداد مختلف تهیه کنید.

کارتن پستی آماده

کارتن پستی یکی از مدل های بسته بندی است که در همان طور که از نام آن مشخص است در ارسال، جابه جایی و پست کردن محصولات به کار می رود.
کارتن  امروزه کاربرد بسیار زیادی دارد، چرا که نیاز مردم به ارسال کردن کالاها نسبت به گذشته چند برابر شده است.

در حال حاضر شما می توانید جعبه های پستی متنوعی را در بازار مشاهده کنید که برای محصولات مختلف به کار می روند.

اهمیت استفاده از کارتن پستی

چرا باید از این نوع بسته بندی استفاده کنیم و این جعبه چه اهمیتی دارد؟ همان طور که می دانید روز به روز استفاده مردم از اینترنت بیشتر می شود و همین عامل سبب شده است تا امروزه فروشگاه های اینترنتی نسبت به گذشته بیشتر شوند.

 هر محصولی می تواند به اقصی نقاط دنیا ارسال شود به عنوان مثال یک نفر از یک شهر دیگر از تهران سفارش محصولی بدهد یا این که از مناطق مختلف یک شهر باشد.

به همین دلیل نیاز به کارتن دارند، کارتن هایی که محصول آن ها را سالم و بدون هیچ مشکلی به دست دیگران برساند، به همین دلیل این نوع بسته بندی امروزه اهمیت استفاده دارد و جزء محصولات پر فروش در صنعت جعبه و کارتن سازی به شمار می رود.

نگاهی به کارتن 

این کارتن  یک نوع جعبه است که برای بسته بندی محصولات پستی به کار می رود، این کارتن یا جعبه نسبت به سایر جعبه های بسته بندی تفاوت دارد و روی آن ها نه تنها لوگو چاپ می شود.

 بلکه آدرس فرستنده و گیرنده هم وجود دارد، همین طور علامت های خاص به عنوان مثال کالاهای شکستنی هم روی آن چاپ می شود.

جنس جعبه پستی چیست؟

این کارتن  با توجه به حساسیت و وزنی که دارند، می توانند از جنس های گوناگونی باشند، اما عموما از ورق سه یا پنج لایه در تولید آن ها استفاده می کند، این ورق کارتن ها می توانند به صورت ورقه ای یا کنگره ای باشد و با توجه به اندازه و ابعاد کارتن سفارشی، از کارتن های دایکاتی با فلوت های گوناگون در آن استفاده شود..

قیمت خرید کارتن

اگر می خواهید این کارتن را تهیه کنید، باید درمورد قیمت آن پرس و جو کنید، قیمت کارتن  با توجه به یک سری عوامل برآورد می شود و فاکتورهایی که در قیمت گذاری آن تاثیر دارد عبارتند از:
جنس کارتن
ابعاد و اندازه کارتن
تعداد خرید کارتن
قیمت متریال اولیه
نحوه سفارش
نوسانات بازار

ابعاد کارتن پستی

  1.  سایز 1 (مشاهده)
  2.  سایز 2(مشاهده)
  3.  سایز 3 (مشاهده)
  4.  سایز 4 ( مشاهده)

چاپ اختصاصی 

در دیجی جعبه کارتن به صورت اختصاصی نیز برای مشتری تولید میشود البته  برای این امر باید به  توضیحات زیر دقت کنید:

  • تعداد سفارش یرای کارتن های اختصاصی برای چاپ مستقیم(سیلک و یا فلکسور) باید بیشتر از 1000 عدد باشد.
  • تعداد سفارش برای کارتن های اختصاصی برای چاپ افست باید بیشتر از 2000 عدد باشد (هر چه تعداد سفارش بیشتر باشد قیمت ها مقرون به صرفه تر میباشد.)

دیجی جعبه چه ویژگی هایی به شما می دهد؟ امکان بازگشت وجه تا 7 روز، کیفیت بالا، قیمت متناسب، محصولات متنوع و ارسال در کوتاه ترین زمان ممکن از ویژگی های فروشگاه جعبه سازی دیجی جعبه محسوب می شود.

منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
سبد خرید
فروشگاه
0 علاقه مندی ها
حساب کاربری من
خانه