سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

درباره جعبه و کارتن سازی

در صنعت کارتن و لوازم بسته بندی ما با متدهای مختلفی روبه رو هستیم. صنعت بسته بندی امروزه اهمیت بسیار زیادی را دارد این صنعت در خودش جعبه سازی را قرار داده است. جعبه سازی در واقع بخشی از صنایع تولید می باشد که در آن از تجهیزات و ماشین ‌آلات مختلف استفاده می کنند و مدل‌های گوناگونی از جعبه ها اعم از جعبه‌ی مقوایی، کارتنی و چوبی را ارائه می‌دهد.
امروزه در صنایع تولید، چاپ، کارتن و جعبه سازی اهمیت بسیار زیادی دارد و یکی از بخش ‌های مهم در هر کسب‌ و کار ی محسوب می ‌شود. هر مدل محصول یا کالایی که بخواهید در بازار عرضه کنید نیاز به جعبه سازی دارید بسته بندی کالاهای مختلف می‌ تواند با لوازم و جعبه های گوناگون صورت بگیرد اما در صنعت جعبه سازی معمولاً جعبه ‌هایی مانند جعبه آماده، جعبه‌ مقوایی و جعبه لمینتی و هارد باکس جزء محصولات پرکاربرد هستند که در این صنعت با توجه به نیاز تولیدی لوازم و محصولات مختلفی استفاده می شود تا بتواند نیازهای کسب و کار های مختلف را برای بسته بندی کردن برآورد کند امروز در جابه‌جایی کالاها در ضربات فیزیکی، بسته بندی کردن اهمیت زیادی دارد.
اگر بسته بندی به ‌درستی صورت نگیرد یکسری مسائل و مشکلات زیادی ایجاد می شود که تأثیر فوق ‌العاده بدی می‌ گذارد به ‌همین دلیل بسته بندی جزو فاکتورهای مهم در زمینه‌های مختلف می باشد. از این ‌رو این صنایع با توجه به قابلیت هایی که در یکسری عوامل مختلفی بهره‌مند هستند به همین دلیل برای تولید و ساخت جعبه ها حتماً باید از لوازم متناسب با کار و یا محصولات استفاده کرد.
از این رو در جعبه سازی اصول و قواعد مشخصی وجود دارد که هر کالا جعبه را تولید می‌کند تا بتواند تمامی نیازهای صنایع را پوشش دهد.
جعبه سازی چیست و به چه صورت انجام می شود ؟
جعبه سازی با توجه به مقدار مواد اولیه و همین‌طور جنس جعبه های سفارشی با استفاده از متدهای گوناگونی تولید می شود. موردی که برای تولیدکنندگان و استفاده‌کنندگان نقش بسزایی دارد این است که کیفیت جعبه ها بالا باشد چراکه هدف کلی از جعبه سازی و استفاده کردن از لوازم بسته بندی این مورد است که کالا را بتواند در مقابل ضربات درامان نگه دارند.
به همین دلیل هرچقدر که یک جعبه زیبای ظاهری داشته باشد اما از مقاومت مخصوص به خودش برخوردار نباشد نمی تواند کیفیت و کارکرد بالایی را از خودش نشان دهد و تأثیر زیادی ندارد با توجه به مدل بسته بندی کردن محصولات و نیازهای صنایع تولیدی سرمایه افراد و موارد مختلف جعبه سازی با توجه به متدهای گوناگونی صورت می گیرد که امروزه بیشتر بخش آن در کارگاه‌ها و کارخانجات مخصوص انجام می‌گیرد و یک بخش دیگری در جعبه سازی وجود دارد به اسم چاپ چاپ روی جعبه های مختلف و با کیفیت مانند جعبه مقوایی جعبه های لمینت و هارد باکس به‌صورت گسترده انجام می‌گیرد چراکه چاپ باعث می شود تا نام تجاری و برند شما به افراد استفاده‌کننده مشخص شود و روشی برای بازاریابی و بهبود اوضاع و شرایط است.
به همین دلیل بسته بندی کردن محصولات و قابلیت های بالا در آن ها اهمیت زیادی دارد در صنعت جعبه سازی با بهره ‌گیری از مواد اولیه از روش‌ های گوناگونی می‌توان استفاده کرد و همین ‌طور شما می‌ توانید تفاوت ‌های ساختاری و کاربردی را در آن ها در نظر داشته باشید.
 اهمیت خرید محصولات جعبه سازی
بیشتر صاحبان صنایع تولیدی به‌دنبال این روش هستند که با طراحی جعبه های خاص بتوانند بازاریابی بهتری انجام دهند به همین دلیل واحد بازاریابی باید همیشه لوازم بسته بندی مناسبی را انتخاب کند اما نکته‌ای که در این زمینه اهمیت زیادی دارد این است که بسته بندی کردن کالاها راجع‌به بودجه و سرمایه‌ای که دارید می توانید قابلیت های زیادی داشته باشید.
در عین ‌حال می توانند از محصولات شما در مقابل شرایط بیرونی محافظت کند پس اگر شما بخواهید سرمایه‌گذاری و صاحبین صنایع تولیدی باشی بهترین کار این است که از روش جعبه سازی بهره بگیرید جعبه‌ای که می تواند برای شما بیشترین قابلیت را داشته باشد باید بهتان بگوییم که شما نیاز به محصولات جعبه سازی دارید چراکه آن ها به شما کمک می‌کند تا بتوانید هم کالاهایتان را به هر جا که می‌ خواهید ارسال کنید و همین ‌که فروش بیشتر و بازاریابی داشته باشید در حال‌ حاضر با توجه به بستر اینترنت و خرید و فروش ‌های اینترنتی نسبت‌ به گذشته این روش ‌ها و متد ها گسترش بیشتری پیدا کرده ‌است. شما می ‌توانید با در نظر گرفتن آن ها در کوتاه ‌ترین زمان ممکن محصولات خودتان را به سرتاسر دنیا ارسال کنید در واقع جعبه ها یکی از لازمه اصلی برای خرید و فروش اینترنتی هستند تا محصولات به دست سایر افراد ارسال گردد. 

مزایای استفاده از جعبه های مختلف:
دسترسی راحت
جابه جایی و حمل و نقل ساده
امکان ارسال به اقصی نقاط کشور
افزایش فروش
بازاریابی و برندینگ

منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
سبد خرید
فروشگاه
0 علاقه مندی ها
حساب کاربری من
خانه