جعبه کارتن لنت خودرو جز دسته بندی های قطعات صنعتی قرار میگیرد. و به دلیل سنگین بودن قطعات صنعتی باید از ضخامتی برای جعبه استفاده کرد که قدرت نگهداری و محافظت قطعات صنعتی را داشته باشد که در ادامه مطالب این صفحه توضیحات کامل در مورد طراحی، چاپ، و ضخامت جعبه لنت به شما میدهیم.

جعبه لنت
جعبه لنت ترمز
جعبه لنت ترمز
جعبه لنت
بندی لنت ترمز
سازی لنت ترمز در تهران
جعبه لنت

ضخامت و استقامت جعبه و یا کارتن لنت و قظعات صنعتی همانظور که گفته شد باید ضخامتی داشته باشد که بتواند از قطعات محافظت کنند.

معمولا جعبه لنت بهخ صورت لمنتی یا جعبه سه لایه ایفلوت بوده که در جعبه های لمینتی مقوای چاپ شده روی سینگل لمینت شده و در جعبه های ایفلوت سه لایه چاپ به صورت مستقیم روی ورق کارتن سه لایه انجام میشود.

جعبه لمینتی چیست؟

اول از هر بحثی باید گفت که معنی لمینت همان چسباندن است در جعبه های لمینتی مقوا یا گلایه و یا هر مقوای چاپ شده ی دیگری روی ورق یا سینگل مورد نظر لمینت میشود دلیل بر لمینت بر این است که ضخامت جعبه را بالا ببریم و مناسب برای محصول (لنت) باشد 

طراحی و چاپ جعبه لنت ترمز خودرو یا موتور سیکلت

هر جعبه و یا کارتنی طرح و چاپ متفاوتی برای هر محصولی را دارد که در جعبه های لنت نیز به همین صورت میباشد که باید به گونه ای باشد که برالی مثال برای لنت سرامیکی و یا لنت های فلزی و یا غیره متفاوت باشد البته طاحی و چاپ مورد نظر طبق سلیقه مشتری با راهنمایی دیجی جعبه انجام میشود.

money back lg

دیجی جعبه این اطمینان خاطر را به مشتریان خود میدهد که جعبه های سفارشی آنها به نحو احسنت تولید میشود که اگر احتمالا از نظر چاپ و نوع جنس تفاهمی که با مشتری اوکی شده متفاوت باشد یا تولید به صورت خوب انجام نشده باشد مجدد سفارش مشتریان برای آنها تولید می شود.

چیزهایی که اغلب از ما سؤال می شود

کمترین تیراژ برای سفارش چه مقدار است؟

در صنعت چاپ و بسته بندی اصولا فرم کامل سفارش 5000 عدد میباشد و گاهی مشتریان تیراژ سفارش را پایین تر میخواهند و امکان تولید جعبه در تیراژ کم نیز امکان پذیر میباشد ولی قائدتن در قیمت جعبه تاثیر گذار است 

چاپ جعبه به چه صورت میباشد؟

چاپ جعبه با درخواست خود مشتری انجام میشود که به صورت تک،دو،سه،و چهار رنگ انجام میشود البته لازم به ذکر است که در چاپ چهار رنگ شما میتوانید در یک چاپ از تمام رنگ ها استفاده کنید و محدودیت رنگ در چاپ نداریم.

قیمت دهی محصولات به چه صورت میباشد ؟


برای قیمت گذاری ارزان انواع جعبه سشوار به عواملی مختلفی مانند : اندازه محصول , ابعاد جعبه , طرح مورد نظر شما , جنس مقوای به کار برده شده برای ساخت , نوع جعبه ای که انتخاب میکنید و نوع چاپی که در نظر گرفته اید و تیراژ سفارش بستگی دارد .

چگونه میتوان سفارش داد ؟

برای سفارش ابتدا با ما تماس بگیرید و مشخصات محصول و یا جعبه محصول را با ما در میان بگذارید و ما در کمترین زمان به مشتریان قیمت را اعلام میکنیم

مراحل سفارش :  تماس، پیش فاکتور، ماکت گیری و شروع مرحله تولید

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط