جعبه بند انداز
دستگاه های زیادی از انواع بنداندازهایی که با برق کار میکنند در سالهای اخیر وارد بازار شده است، این نوع دستگاه ها برای جلب توجه مشتریان و حفاظت کردن کامل از این محصول احتیاج به جعبه هایی دارند که هم از نظر زیبایی و هم از نطر حفاظت کردن از محصول باید از بسته بندی استفاده کرد که این ویژگی ها را برای محصول را داشته باشد.

منظور از جعبه های لمینتی که در جعبه های بند انداز استفاده میشود این است که یک پوستر (مقوا،گلاسه،ایندربرد) به صورت جدا گانه با دستگاه افست چاپ شده و خدمات پس از چاپ (سلفون، یووی، طلا کوب، برجسته و …) روی این مقوا انجام میشود و با دستگاه لمینت برای استحکام جعبه به مقوای دیگری (سینگل، ورق کارتن ای،بی،سی فلوت) چسبیده میشود تا محصول در حمل و نقل و انبار داری دچار آسیب نشود.

کارتن بند انداز
جعبه بند انداز
جعبه بند انداز
جعبه بند انداز

 جعبه بند انداز :

کاربرد چاپ افست در این جعبه

امروزه چاپ افست در تمامی محصولات روزمره و صنعتی ما تاثیر مستقیمی دارد و اکثر محصولاتی که چاپی میباشند با استفاده از چاپگرهای افست انجام میشوند. از چاپ افست می‌توان در روزنامه ها و در بسته بندی محصولات و تبلیغات برای شرکت ها و موسسه ها با بالاترین کیفیت استفاده کرد . کتاب ها و مجلات، نوعی دیگر از محصولاتی هستند که با چاپگرهای افست، انجام میشوند .
همچنین با استفاده از چاپ افست، می‌توان تبلیغات به سزایی بر روی جعبه انجام داد که برند سازی و درج شماره تماس و تمام راه های ارتباطی را چاپ کرد که با چرخش دست به دست محصولات به تبلیغات به سزایی برسیم

جعبه سازی و کارتن سازی دیجی جعبه با اظمیان کامل تمام محصولات خود را با ضمانت برای مشتریان تولید مکند که در صورت خرابی یا مرغوب نبودن جنس جعبه ها کل جعبه ها را عودت میدهد و مجدد برای مشتریان خود تولید میکند.

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط