کارتن پرینتر

جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه تولید کننده انواع جعبه و کارتن های متفاوتی میباشد با بروز ترین دستگاه های دنیا این مجموعه میتواند کارتن و یا جعبه ها را در سایز های کوچک به اندازه قوطی کبریت تا بزرگترین سایز به اندازه کارتن یخچال را تولید کند دیجی جعبه تمامی کارتن ها را در سایز و طرح ها را با سلیقه مشتری تولید میکند که یک نمونه از این کارتن ها کارتن های پرینتر میباشد.

کارتن های پرینتر معمولا از کارتن های لمینت با چاپ افست و یا کارتن های معمولی پنج لایه با چاپ سیلک میباشد که در کارتن های لمینتی محدودیت رنگی وجود ندارد و مشتریان این کارتن ها را به صورت تمام رنگی میتوانند از مجموعه دیجی جعبه تهیه کنند.

جعبه پرینتر
جعبه و کراتن پرینتر
کارتن پرینتر اچ پی
کارتن پرینتر

و اما کارتن لمینتی پرینتر چگونه تولید میشود.

در کارتن و یا جعبه هاب لمینتی ابتدا مقوا با دستگاه های پیشرفته چاپ (افست)چاپ میشود که بعد از چاپ خدمات مد نظر (طلا کوب، سلفون، یووی ،برجسته و …|) روی این مقوا انجام میشود و بعد این مراحل مقوا با دستگاه مخصوص به نام لمینت برای مستحکم کردن این جعبه و یا کارتن روی ورق کارتن و یا سینگل لمینت شده و سپس با دستگاه دایکات تیغ و خط این کارتن زده میشود.

جعبه پرینتر ( کارتن پرینر)

جعبه پرینتر و یا همان کارتن که برای پرینتر زده میشود کارتنی هست که باید بتواند تا سنگینی یک پرینتر را تحمل کند و در مجموعه دیجی جعبه کارتن هایی که تولید میشود به وزن محصول نیز اهمیت داده میشود تا از آسیب دیدن محصول در انبار و جابجایی آسیب دیده نشود.

 

کارتن برای پرینتر

معمولا از ورق های کارتنی 3 لایه و پنج لایه تولید میشود با چاپ های فلکسور و لمینتی.

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط