کارتن جارو برقی

جاروبرقی یکی از وسایل با ارزش محسوب می شود مخصوصا زمانی که داخل خانه کثیف و پر از گرد و خاک است.

 

اگر از نحوه کار جاروبرقی اطلاع داشته باشیم زمانی که دچار مشکل می شود به راحتی می توانیم عیب آن را برطرف کنیم.

 

جارو برقی شامل یک موتور است که توسط برق روشن می شود و شروع به کار می کند، موتور یک فن را به حرکت در می آورد که فشار هوا داخل جاروبرقی را کم می کند و در این حالت یک خلاء جزئی ایجاد می شود. در نتیجه فشار هوای خارج به هوای داخل نیرو وارد می کند تا از طریق لوله به داخل جاروبرقی حرکت کند.

کارتن جارو برقی

میتواند در بالاترین کیفیت با کارتن ۵ لایه (با فلوت های فشرده ) با ترکیب ورق درجه یک به صورت لمینتی با چاپ افست و طراحی گرافیکی بی نظیر تولید و ساخته شود که ضخامت این کارتن به گونه ای است که براحتی میتواند از محصول شما هم در جابجایی و هم در انبار داری محافظت کامل را انجام دهد.

تولید کننده کارتن جارو برقی
جعبه جارو برقی بوش
جعبه جارو برقی
کارتون جاروبرقی

کارتن جارو برقی

 لمینت کردن کارتن نیاز به ماشین آلات مکانیزه دارد و بهترین حالت بسته بندی کارتنی محصولات به حساب می آید. شاید کمی قیمت تمام شده آن بالا باشد چون از چاپ افست بهره میبرد ولی هم چند صد برابر زیبایی به محصول هدیه میدهد و هم در جابجایی و نگهداری محصول کمک شایانی خواهد نمود. این دو موضوع اگر در بررسی هر فرد خرید کننده جای داشته باشد بی شک گزینه ای انتخاب می گردد که موضوعات یاد شده را پوشش دهد.تصاویر زیر نمونه ای از کارهای لمینتی جعبه کارتن جاروبرقی میباشد.

لمینت کردن کارتن نیاز به ماشین آلات مکانیزه دارد و بهترین حالت بسته بندی کارتنی محصولات به حساب می آید. شاید کمی قیمت تمام شده آن بالا باشد چون از چاپ افست بهره میبرد ولی هم چند صد برابر زیبایی به محصول هدیه میدهد و هم در جابجایی و نگهداری محصول کمک شایانی خواهد نمود. این دو موضوع اگر در بررسی هر فرد خرید کننده جای داشته باشد بی شک گزینه ای انتخاب می گردد که موضوعات یاد شده را پوشش دهد.تصاویر بالا نمونه ای از کارهای لمینتی جعبه کارتن جاروبرقی میباشد.

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط