کش‌های مقاومتی (یا کش های بدنسازی) همانگونه که از نامشان بر می آید, کش‌هایی هستند که معمولا برای تمرین‌های قدرتی، عضله سازی و همچین تمرین‌های ورزش‌درمانی نیز به‌کار می‌روند. طول این کش‌ها بسیار متنوع است و برخی از این کش‌ها دارای دسته در دو طرف هستند که می توانند در دستان و برای تمرینات بالا تنه و یا در انتهای پا و برای تمرینات پایین تنه استفاده شوند. البته برخی مدل‌های این کش‌ها فاقد دسته هستند. در ادامه به بررسی 6 مدل از پرکاربردترین کش های بدنسازی پرداخته می شود:

جعبه کش ورزشی
جعبه برای کش ورزشی
جعبه کش ورزشی
جعبه کش ورزشی رنگی
جعبه کش ورزشی

کش ورزشی نیز از محصولاتی میباشد که احتیاج به جعبه و یا کارتن دترد این محصول در جعبه های کیبوردی و هم در جعبه در جعبه درب دارویی ته قفلی تولید میشود که به صورت تمام رنگی با ضخامت لمینتی تولید میشود این جعبه در تک سایز تولید میشود در مجموعه دیجی جعبه قالب این محصول موجود میباشد و مشتریان عزیز دیگر احتاجی به پرداخت هزینه قالب این جعبه نمیباشند.

کش ورزشی1
جعبه کش بدنسازی
کش ورزشی3
کش ورزشی2

قیمت دهی جعبه برای کش بدنسازی بر مبنای جنس و خدمات و تیراژ سفارش به مشتریان داده میشود که کمترین تیراژ برای این جعبه 1000 عدد میباشد و هر چه تیراژ سفارش بیشتر باشد قیمت جعبه کمتر میشود و خدمات و نوع جنس جعبه در قیمت جعبه تاثیر گذار است و مشتریان عزیز میتوانند با شماره های درج شده در صفحه تماس با ما  دیجی جعبه با همکاران ما ارتباط بر قرار کرده و راهنمایی های کامل را از کارشناسان جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه دریافت کنند.

چیزهایی که اغلب از ما سؤال می شود

کمترین تیراژ برای سفارش چه مقدار است؟

در صنعت چاپ و بسته بندی اصولا فرم کامل سفارش 5000 عدد میباشد و گاهی مشتریان تیراژ سفارش را پایین تر میخواهند و امکان تولید جعبه در تیراژ کم نیز امکان پذیر میباشد ولی قائدتن در قیمت جعبه تاثیر گذار است 

چاپ جعبه به چه صورت میباشد؟

چاپ جعبه با درخواست خود مشتری انجام میشود که به صورت تک،دو،سه،و چهار رنگ انجام میشود البته لازم به ذکر است که در چاپ چهار رنگ شما میتوانید در یک چاپ از تمام رنگ ها استفاده کنید و محدودیت رنگ در چاپ نداریم.

قیمت دهی محصولات به چه صورت میباشد ؟


برای قیمت گذاری ارزان انواع جعبه سشوار به عواملی مختلفی مانند : اندازه محصول , ابعاد جعبه , طرح مورد نظر شما , جنس مقوای به کار برده شده برای ساخت , نوع جعبه ای که انتخاب میکنید و نوع چاپی که در نظر گرفته اید و تیراژ سفارش بستگی دارد .

چگونه میتوان سفارش داد ؟

برای سفارش ابتدا با ما تماس بگیرید و مشخصات محصول و یا جعبه محصول را با ما در میان بگذارید و ما در کمترین زمان به مشتریان قیمت را اعلام میکنیم

مراحل سفارش :  تماس، پیش فاکتور، ماکت گیری و شروع مرحله تولید

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط