جعبه چای تی بگ

چای و دمنوش جایگاه ویژه‌ای در خانواده‌های ایرانی دارد. چای ایرانی تنها چای در جهان است که بدون هیچ گونه سمی تولید می شود که البته این ویژگی به دلیل شرایط اقلیمی حاکم بر مناطق شمالی چای خیز کشور است، چرا که در دیگر کشور ها مانند کنیا، سریلانکا و غیره به دلیل آب و هوای گرم و مرطوب بستر برای رشد آفات کاملا فراهم بوده در حالی که در مناطق شمالی کشور شرایط اقلیمی سرد و مرطوب است و در زمستان سردی که دمای هوا بعضا تا منفی 10 درجه هم کاهش پیدا می‌کند.

ارگانیک بودن چای نیز به این دلیل می باشد که چون چای در ارتفاعات کشت می شود، عمده آفات از بین می رود و برای معدود آفات باقی مانده نیز از شکارگران طبیعی مانند کفش دوزک استفاده می شود. همین عامل سبب شده شرکت های تولید کننده ایرانی چای بتوانند برند “ارگانیک” را از کشور های اروپایی دریافت و محصول خود را به این کشورها صادر کنند.چای ایرانی به حدی کیفیت دارد که از ابتدای تولید تا برداشت، فرآوری و بسته بندی، شست وشو داده نمی شود و این نشان می دهد چای ایرانی دارای هیچ گونه باقی مانده های مضر و غیرطبیعی نیست.

بسته بندی چای کیسه ای و دمنوش

جعبه چای تی بگ و دمنوش به صورت تی‌بگ، در بسته های 25، 50 و 100 عددی و به صورت مستقل و یا درون پاکت چای یا انولوپ بسته‌ بندی می شود. یادآور میشود که با توجه به اینکه چای به شدت جاذب بو است، بنابراین پیش از بسته بندی در جعبه، باید در لفاف سلفونی پک شده و سپس داخل جعبه قرار داده شود. و لازم به ذکر هست که جعبه دمنوش باید در محیطی کاملا بهداشتی تولید شود. و نیز مقوایی که برای بسته بندی چای باید نیز بهداشتی با مقوای درجه یک تولید شود و برای سفارش این نوع جعبه ها باید مشتریان عزیز مدارک لازم مخصوصا مجوز بهداشت را باید داشته باشند.

جعبه تی بگ

جعبه چایی و دمنوش را با مقوا های بهداشتی ایندربرد تولید میکنند که ضخامت (گرماژ مقوا) این جعبه ها از 280 گرم بیشتر است که به درخواست مشتری و راهنمایی دیجی جعبه مقوا برای این جعبه انتخاب میشود و خدمات زیادی روی این جعبه ها میتوان استفاده کرد برای مثال ( چاپ ، سلفون،ورنی، یووی، طلا کوب، برجسته و …)  را میتوان استفاده کرد این جعبه ها با توجه به استاندارد هایی باید تولید شود که از هر لحاظ بتواند از محصول داخل جعبه محافظت کند و دیجی جعبه این اطمینان خاطر را به مشتریان خود میدهد که براحتی بتوانند که یک بسته بندی ایده آل را بتوانند برای محصولات خود تهیه کنند 

تیراژ سفارش جعبه جای و دمنوش کیسه ای

در جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه تیراژ سفارش به درخواست مشتری انجام میشود که کمترین تیراژ سفارش برای این جعبه 1000 عدد میباشد که باید به این موضوع نیز توجه کرد که هر چقدر تیراژ سفارش بالاتر برود قیمت جعبه کاسته میشود و باید گفت که مرغوبترین تیراژ برای سفارش این جعبه 5000 عدد میباشد 

جعبه دمنوش

جعبه های دمنوش و چای کیسه ای را میتوان با تمام خدمات چاپ و پس از چاپ تولید کرد که این خدمات در زیبایی جعبه بسیار تاثیر به سزایی دارد مشتریان عزیز میتوانند که بدون هیج محدودیتی در رنگ جعبه جعبه خود را سفارش دهند که معمولا جعبه های چای و دمنوش کیسه ای در مدت زمان 10 روز کاری بعد از طراحی آماده میشود و مشتریان نیز میتوانند قبل از سفارش یک نمونه از دیجی جعبه دریافت کنند. و با خیال راحت میتوان گفت که تمام کیفیت از نظر چاپ و مقوا جعبه مشتریان با ضمانت کامل انجام میشود.

چاپ جعبه دمنوش و جای
بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط