جعبه پیچ

نگهداری تعداد زیادی از پیچ ، میخ ، مهره ، واشر و … در کنار هم بسیار مشکل است , زیرا اگر در یک ظرف با هم مخلوط شوند ، احتمال اینکه با هم آمیخته شوند زیاد است و دسترسی شما به ابزار مورد نظر کمی سخت و دشوار میشود . به همین منظور برای انواع مختلف پیچ و مهره جعبه های جدا و مخصوصی طراحی شده است . استفاده از جعبه پیچ و مهره , که این نوع ابزار آلات دارای قسمت‌ های کوچک و زیادی هستند ,
ولی از هم جدا میباشند در جدا کردن اقلام ریز این نوع جعبه ها مورد استفاده قرار میگیرد . تولید کنندگان جعبه های ابزار آلات با تولید جعبه ‌های مخصوص پیچ و مهره به انواع مشاغل آزاد و تاسیساتی و لوازم یدکی ها کمک بزرگی کرده اند .

جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه چند مدل از این نوع جعبه‌ ها را طراحی و تولید کرده است که یکی از این مدل ‌ها از جنس مقوایی محکم ساخته‌ شده است . شفاف بودن درب این جعبه مقوایی پیچ و مهره در تشخیص محتویات جعبه بدون نیاز به باز کردن درب ، کمک بسیاری خواهد کرد . و شما میتوانید با استفاده از درب جعبه و چاپ اختصاصی روی جعبه انواع ابزارآلات پیچ , مهره , میخ و … را از یکدیگر تشخیص بدهید .

جعبه پیچ
جعبه پیچ

طراحی و تولید جعبه مقوایی قطعات پیچ و مهره اغلب شامل الگو , لوگو یا برند تولید کننده میباشد که در تیراژ‌های بالا و همینطور در تعداد کم تولید میشوند و برای این کار ما از تیم طراحی متخصص برای تولید انواع جعبه ‌های مورد نیاز صنعت ابزارآلات ، قطعات یدکی استفاده میکنیم . در نتیجه پروژه شما با بهترین کیفیت ، در کمترین زمان و با نازل ترین قیمت ارائه خواهند شد . 

طراحی بسته بندی در صنایع و تولیدات جعبه سازی پیچ و مهره بسیار ضروری است و از چند نمونه مدل های مختلف در ساخت بسته بندی انواع پیچ و مهره و میخ استفاده میکنیم , به همین دلیل ما با برنامه ها ، سبک ها و قالب های خاص ، جعبه های مخصوص قطعات و ابزار آلات را طراحی و تولید کرده و ارائه می دهیم . این نوع محصولات پس از تولید ، نیاز به بسته‌ بندی های مناسبی دارند که ضمن محافظت از کالا ، اعتبار و مورد اطمینان بودن تولید کننده را به مشتری انتقال دهد . برای این منظور ، استفاده از مقوا درجه یک و با کیفیت برای جعبه پیچ و مهره ، جعبه لوازم یدکی و کارتن قطعات ضروری است .

جعبه پیچ
جعبه پیچ

بسته بندی جعبه این نوع قطعات باید به گونه ای باشد که از محصول در برابر ضربه های وارد شده هنگام جا به جایی و حمل و نقل محافظت کنند , و این نوع جعبه ها با توجه به وزن و حساسیت قطعات طراحی و تولید میشوند . کیفیت محصول و بسته بندی آن نیز از اهمییت ویژه ای برخوردار است و جعبه مناسب با چاپ اختصاصی , ارزش کالای تولید شده شما را بالاتر میبرد و همچنین به معروف شدن برند شما در بازار ابزار آلات و شناخت بیشتر مشتری با کالا و یا محصولات شما ، تاثیر بسیاری میگذارد

جعبه پیچ
جعبه پیچ

چیزهایی که اغلب از ما سؤال می شود

کمترین تیراژ برای سفارش چه مقدار است؟

در صنعت چاپ و بسته بندی اصولا فرم کامل سفارش 5000 عدد میباشد و گاهی مشتریان تیراژ سفارش را پایین تر میخواهند و امکان تولید جعبه در تیراژ کم نیز امکان پذیر میباشد ولی قائدتن در قیمت جعبه تاثیر گذار است 

چاپ جعبه به چه صورت میباشد؟

چاپ جعبه با درخواست خود مشتری انجام میشود که به صورت تک،دو،سه،و چهار رنگ انجام میشود البته لازم به ذکر است که در چاپ چهار رنگ شما میتوانید در یک چاپ از تمام رنگ ها استفاده کنید و محدودیت رنگ در چاپ نداریم.

قیمت دهی محصولات به چه صورت میباشد ؟


برای قیمت گذاری ارزان انواع جعبه سشوار به عواملی مختلفی مانند : اندازه محصول , ابعاد جعبه , طرح مورد نظر شما , جنس مقوای به کار برده شده برای ساخت , نوع جعبه ای که انتخاب میکنید و نوع چاپی که در نظر گرفته اید و تیراژ سفارش بستگی دارد .

چگونه میتوان سفارش داد ؟

برای سفارش ابتدا با ما تماس بگیرید و مشخصات محصول و یا جعبه محصول را با ما در میان بگذارید و ما در کمترین زمان به مشتریان قیمت را اعلام میکنیم

مراحل سفارش :  تماس، پیش فاکتور، ماکت گیری و شروع مرحله تولید

5/5
بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط