جعبه پودر رختشویی

چاپ جعبه پودر لباسشویی یکی از بخش های تخصصی در جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه می باشد. جعبه پودر لباسشویی در تیراژهای متنوع چاپ و تولید می شود. اما با توجه به مصرف گسترده و توانایی شرکت های تولیدی در تولید این محصول،حداقل تیراژ مناسب برای مقرون به صرفه شدن قیمت جعبه تیراژ 10 هزار عدد می باشد. برای حفظ کیفیت جعبه می بایست از مقوا 350 گرم برای تولید جعبه پودر لباسشویی استفاده کرد اما در صورت درخواست مشتری برای بهینه تر شدن قیمت میتوان از مقوا 300 گرم نیز استفاده کرد. جعبه های پودر لباسشویی به صورت 4 رنگ (تمام رنگی) چاپ می شوند و معمولا بعد از چاپ برای حفاظت از رنگ و براق کردن جعبه از ورنی و یووی استفاده می شود. برای برجسته کردن لوگو نیاز به کلیشه برجسته سازی می باشد تا بتوان کار برجسته سازی را بر روی جعبه انجام داد البته هزینه کلیشه فقط برای یکبار انجام میگردد و برای دفعات بعدی نیاز به هزینه دوباره نمی باشد

جعبه پودر رخت شویی
جعبه پودر ماشینی
جعبه تاید
جعبه پودر رختشویی

چاپ جعبه پودر لباسشویی بهترین روش برای بسته بندی پودر لباسشویی می باشد. مصرف بسیار بالای این نوع از شوینده ها سبب شده تا بسته بندی مقوایی بهترین گزینه برای حمل و نقل،محافظت و استفاده آسان از این محصول گردد. همانطور که مصرف پودر لباسشویی بسیار زیاد می باشد، رقابت برای فروش و کسب رضایت مشتری نیز سخت است. یک طرح زیبا و شیک برای چاپ جعبه پودر لباسشویی می تواند در جذب مشتری بسیار موثر واقع گردد. علاوه بر داشتن طرح زیبا بر روی جعبه تاید،ارائه اطلاعات کاربردی و مفید بر روی جعبه برای استفاده بهتر از پودر لباسشویی می تواند یک راهنما برای مصرف کننده باشد و همین امر موجب جذب مشتری برای خرید محصول می گردد. یکی از وظایف مهم بسته بندی تاید حفاظت از محصول می باشد تا در برابر فشار و ضربه مقاومت لازم را داشته باشد زیرا پودر لباسشویی ممکن است طی یک ماه مصرف شود در نتیجه باید برای چاپ جعبه پودر لباسشویی از متریال های مناسب استفاده کرد تا طی این مدت شکل و ساختار بسته بندی بهم نخورد. 

جعبه پودر رختشویی
جعبه پودر رختشویی
جعبه پودر رختشویی
جعبه پودر رختشویی

تولید یک محصول تنها قدم اول برای ارائه محصول به بازار است. حقیقت این است که در دنیای امروز بیشتر محصولات نمی‌توانند بدون بسته‌بندی مناسب به مشتریان عرضه شوند. همچنین بسته‌بندی می‌تواند نقشی اساسی در موفقیت یا شکست فروش محصولات داشته باشد. در این مطلب با لزوم بسته‌بندی مواد شوینده و پاک‌کننده و انواع جعبه پودر ماشین لباسشویی (جعبه تاید) آشنا می‌شویم.

جعبه پودر ماشین لباسشویی عموما از نوع مقوای پشت طوسی ۳۰۰ و ۳۵۰ گرمی است. این شیوه بسیار کارا و مقرون‌به‌صرفه است. برخی از شرکت‌های تولیدکننده برای تنوع در بسته‌بندی یا بسته‌بندی با وزن بالا از بسته‌بندی پلاستیکی یا کیسه‌ای استفاده می‌کنند. در این روش مواد شوینده پودری به‌صورت نیمه اتوماتیک گرانشی به کیسه‌های پلاستیکی منتقل می‌شوند. شیوه نادر بسته‌بندی پودر ماشین لباسشویی نیز استفاده از بطری یا قوطی پلاستیکی است.

کیفیت چاپ در بسته‌بندی پودر ماشین لباسشویی

برای چاپ بسته‌بندی پودر ماشین لباسشویی از چاپ چهاررنگ استفاده می‌شود. در صورت سفارش شرکت تولیدکننده می‌توان از روکش ورنی یا یووی سیلندری برای ایجاد مقاومت بیشتر در مقابل رطوبت بهره برد. همچنین بعد از چاپ، امکان برجسته‌سازی لوگو برند، نام محصول یا تصاویر روی جعبه پودر ماشین لباسشویی (جعبه تاید) وجود دارد.

جعبه پودر رختشویی
جعبه پودر رختشویی
جعبه پودر رختشویی
جعیه پودر رختشویی
بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط