جعبه پازل  (Puzzle)

بر عملکرد مغز انسان چیزی ست که از مدت ها پیش به آن پرداخته شده است، اما اخیرا دانشمندان به نتایج شگفت انگیزی از میزان تاثیرپذیری مغز در مقابل تلاش برای حل کردن پازل ها، دست یافته اند.

اگر چه امروزه با انواع و اقسام جدید پازل ها روبرو هستیم، اما آن ها از دهه ی ۱۷۰۰ تاکنون وجود داشته و از ابزارهای آموزشی و سرگرمی میان کودکان و بزرگسالان محسوب می شده اند.

پازل ها برای تدریس واژه ها، شکل ها، رنگ ها و جغرافیا و … مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از مهارت ها به وسیله ی پازل ها به کودکان آموخته می شود و ذهن آن ها در خلال تعامل با چیدمان قطعات پازل، از چند وجه تقویت می گردد.

چیزی که مطالعات و تحقیقات نشان می دهد، حاکی از آن است که این قطعات به ظاهر اسباب بازی، دارای مزایای متعددی برای سلامت و رفاه عمومی انسان ها هستند.

جعبه پازل

پازل نیز مثل محصولات دیگر احتیاج به جعبه دارد که برای فروش بیشتر و تبلیغات مشتریان عزیز میتوانند که چاپ روی جعبه را به صورت اختصاص کنند تا با دست به دست شدن این محصول یک تبلیغات خوبی را برای محصول خود داشته باشند جعبه پازل معمولا به صورت هارد باکس(جعبه سخت) یا به صورت لمینتی و یا مقوایی بوده و شکل جعبه نیز میتواند هم به صورت قفلی و یا کیبوردی و درب و زیر جدا میتواند باشد.

پازل چون رده سنی به خصوصی ندارد و برای تمام اشخاص میباشد طراحی که روی جعبه باید انجام شود باید باب میل تمام سنین باشد و سایز این جعبه باید طبق محصول باشد چون پازل ها در تیکه های گوناگونی تولید میشود (100،200،300،500،1000 تکه ) و باید به صورتی باشد که دقیقا مخصوص همان بسته باشد و چاپ این جعبه نیز باید به گونه ای باشد که نشان دهنده ماهیت محصول داخل جعبه باشد

دوستان عزیز جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه به شما این اظمینان خاطر را میدهد که دیگر مشکل و دق دقه فکری بابت بسته بندی محصولاتتان را نداشته باشید.

تیراژ سفارش جعبه پازل

 بستگی به درخواست مشتری دارد و کمترین تیراژ برای سفارش 1000 عدد میباسد که هر چه تیراژ سفارش بیشتر باشد قیمت جعبه کاسته میشود 

چیزهایی که اغلب از ما سؤال می شود

کمترین تیراژ برای سفارش چه مقدار است؟

در صنعت چاپ و بسته بندی اصولا فرم کامل سفارش 5000 عدد میباشد و گاهی مشتریان تیراژ سفارش را پایین تر میخواهند و امکان تولید جعبه در تیراژ کم نیز امکان پذیر میباشد ولی قائدتن در قیمت جعبه تاثیر گذار است 

چاپ جعبه به چه صورت میباشد؟

چاپ جعبه با درخواست خود مشتری انجام میشود که به صورت تک،دو،سه،و چهار رنگ انجام میشود البته لازم به ذکر است که در چاپ چهار رنگ شما میتوانید در یک چاپ از تمام رنگ ها استفاده کنید و محدودیت رنگ در چاپ نداریم.

قیمت دهی محصولات به چه صورت میباشد ؟


برای قیمت گذاری ارزان انواع جعبه سشوار به عواملی مختلفی مانند : اندازه محصول , ابعاد جعبه , طرح مورد نظر شما , جنس مقوای به کار برده شده برای ساخت , نوع جعبه ای که انتخاب میکنید و نوع چاپی که در نظر گرفته اید و تیراژ سفارش بستگی دارد .

چگونه میتوان سفارش داد ؟

برای سفارش ابتدا با ما تماس بگیرید و مشخصات محصول و یا جعبه محصول را با ما در میان بگذارید و ما در کمترین زمان به مشتریان قیمت را اعلام میکنیم

مراحل سفارش :  تماس، پیش فاکتور، ماکت گیری و شروع مرحله تولید و در نهایت رضایت مشتری که از ارکان اصلی دیجی جعبه میباشد.دیجی جعبه با بکار گیری بهترین جنس و بهترین نوع بسته بندی رضایت مشتریان خود را هم صد در صد میتواند به دست بیاورد 

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط