خودروسازی و علوم مرتبط به آن از زمان اختراع اولین خودرو تاکنون پیشرفت های زیادی را به خود دیده است. این پیشرفت ها کاملاً محسوس هستند و تنها کافی است به مرور خودروها در طول تاریخ بپردازید. اما یکی از مواردی که هنوز مراحل پیشرفت را به طور کامل طی نکرده است موتورهای احتراقی هستند که با سوخت های فسیلی کار می کنند و انرژی شیمیایی را به انرژی مکانیکی تبدیل می کنند.

در موتورهای احتراقی حدود ۷۰ درصد انرژی به حرارت تبدیل می شود و اینجاست که نقش سیستم خنک کننده خودروها (واتر پمپ) بیش از هر زمانی ملموس است. برای درک اهمیت سیستم خنک کننده خودرو باید بدانید که این سیستم در یک خودروی در حال حرکت در بزرگراه دمای کافی برای گرم کردن دو خانه متوسط را از بین می برد. بنابراین وظیفه اصلی سیستم خنک کننده(واتر پمپ) پیشگیری از گرم شدن بیش از حد موتور خودرو از طریق منتقل کردن این گرما به هوای اطراف است. البته این سیستم وظایف مهم دیگری نیز دارد.

pngwing.com 2022 07 05T121535.533
pngwing.com 2022 07 05T121535.533

جعبه واتر پمپ

پس از درک کامل کارایی واتر پمپ اینک به بسته بندی این محصول میپردازیم که برای محافظت از محصول و سهولت در جابجایی و انبار داری باید از جعبه ای استفاده کنیم که بتواند استاندارد کافی را برای محصول داشته باشد. جعبه و کازتن سازی دیجی جعبه با تجربه کامل در زمینه جعبه و کارتن سازی میتواند برای محصولات شما جعبه و یا کارتن متناسب را برای محصول شما تولید کند که تولید کننده های عزیز دیگر دق دقه برای بسته بندی محصول خود نداشته باشند

نوع ورق کارتنی که در جعبه و یا کارتن واتر پمپ باید استفاده شود باید به گونه ای باشد که به دلیل سنگینی این محصول از ورف کارتن سه لایه و یا پنج لایه باید استفاده شود نه از سینگل دو لایه و این نوع جعبه ها را میتوان به صورت چاپ مستقیم (سیلک، فلکسور) و یا به صورت چاپ افست که مقوا به صورت جداگانه چاپ شده و روی ورق مورد نظر لمینت میشود و و چاپ سیلک و یا فلکسور به صورت مستقیم روی ورق چاپ میشود که در چاپ سیلک احتیاج به کلیشه پارچه ای است که در تیراژ اندک مرغوب به صرفه بوده و در چاپ فلکسور احتیاج به کلیشه ژلاتینی و یا پلاستیکی است که در تیراژ های بالا از این نوع چاپ استفاده میشود 

کارتن واتر پمپ

و اما قیمت دهی جعبه و یا کارتن برای واتر پمپ چگونه است در جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه کمترین تیراژ برای جعبه هایی که سایز و چاپ اختصاصی دارند 1000 عدد میباشد که قیمت دهی بر مبنای سلیز و تیراژ سفارش و خدماتی که روی جعبه انجام میشود محاسبه میشود که شایان به ذکر است که هر چقدر تیراژ سفارش بیشتر باشد مسلما قیمت جعبه کاسته میشود و دوستان میتوانند مشخصات کار جعبه در خواستی خود را با کاشناسان ما که شماره های آنان در صفحه تماس با ما ذکر شده در میان بگذارند که قیمت و زمان تحویل را به شما ارئه کنند.

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط