جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه

تولید کننده انواع جعبه در سایز و طرح و سایز های مختلف 

جعبه مودم
پیشرفت شما آرزوی ماست
جعبه مودم
جعبه مودم
جعبه مودم
جعبه مودم
جعبه مودم

کارتن مودم وایرلس یکی از مهم ترین بسته بندی ها در زمینه لوازم الکتریکی است. مودم ها از جمله لوازم الکتریکی حساس به ضربه میباشند که آسیب های موجود خارجی بر عملکرد آنها تاثیر گذاشته و در مواردی باعث از کار افتادگی آنها میشود از این رو می بایست جعبه مورد نظر از مقاومت کافی برخوردار باشد.

آیا تاکنون تجربه شگفت انگیزی را برای بسته بندی محصولات خود خواسته اید؟

یکی از روش های مرسوم برای تبلیغات ، بسته بندی محصولات با چاپ اختصاصی میباشد که برای تصمیم گیری در مرحله اول از روی شکل و ظاهر محصول میباشد که با تولید بسته بندی مناسب برای محصولات خود می توانیم دید مشتریان را بیشتر به سمت برند و محصول خود جلب کنیم

Powerline 1200 EU Box 1 1

 برای جعبه مودم و جعبه های لوازم الکتریکی به دلیل حساس بودن مودم باید از کیفیت مقوا هایی استفاده شود که در هنگام جابجایی محصول علاوه بر زیبایی باید از ضخامتی استفاده شود که به محصول آسیبی نرسد و تا رسیدن به دست مصرف کننده بدون هیچ ایرادی تحویل مشتری گردد.

کارتن مودم وایرلس برای این محصولات از حتمی ترین موارد مورد استفاده محسوب میشود، مودم ها یکی از وسایل الکتریکی_ارتباطی هستند که میتوانند باعث اتصال اینترنت به رایانه شده و انتقال داده را انجام دهند. در دنیای امروز زندگی، بودن اینترنت معنایی ندارد به طوریکه با وجود شرایط حاکم و دسترسی همگان به اینترنت کسب و کارها نیز آنلاین شده و از این طریق رونق گرفته اند. بنابراین وجود چنین مودم هایی و کانال ارتباطی که میدهند بسیار برای جهان امروز حیاتی بوده که در این حالت بسته بندی های آنها نیز بسیار اهمیت پیدا میکند زیرا که این نوع لوازم می بایست از لحاظ عملکرد درست کار کنند تا نتیجه مطلوب حاصل شود پس باید جعبه های آن ها از مقاومت و استحکام کافی برخوردار باشد.کارتن مودم وایرلس برای این محصولات از حتمی ترین موارد مورد استفاده محسوب میشود، مودم ها یکی از وسایل الکتریکی_ارتباطی هستند که میتوانند باعث اتصال اینترنت به رایانه شده و انتقال داده را انجام دهند. در دنیای امروز زندگی، بودن اینترنت معنایی ندارد به طوریکه با وجود شرایط حاکم و دسترسی همگان به اینترنت کسب و کارها نیز آنلاین شده و از این طریق رونق گرفته اند. بنابراین وجود چنین مودم هایی و کانال ارتباطی که میدهند بسیار برای جهان امروز حیاتی بوده که در این حالت بسته بندی های آنها نیز بسیار اهمیت پیدا میکند زیرا که این نوع لوازم می بایست از لحاظ عملکرد درست کار کنند تا نتیجه مطلوب حاصل شود پس باید جعبه های آن ها از مقاومت و استحکام کافی برخوردار باشد.

جعبه مودم
money back lg

جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه با اطمینانی که به تولیدات خود دارد از نظر کیفیت جنس محصول و چاپ این اطمینان خاطر را به مشتریان خود میدهد که بهترین خدمات را در قبال مشتریان خود انجام دهد.

چیزهایی که اغلب از ما سؤال می شود

کمترین تیراژ برای سفارش چه مقدار است؟

در صنعت چاپ و بسته بندی اصولا فرم کامل سفارش 5000 عدد میباشد و گاهی مشتریان تیراژ سفارش را پایین تر میخواهند و امکان تولید جعبه در تیراژ کم نیز امکان پذیر میباشد ولی قائدتن در قیمت جعبه تاثیر گذار است 

چاپ جعبه به چه صورت میباشد؟

چاپ جعبه با درخواست خود مشتری انجام میشود که به صورت تک،دو،سه،و چهار رنگ انجام میشود البته لازم به ذکر است که در چاپ چهار رنگ شما میتوانید در یک چاپ از تمام رنگ ها استفاده کنید و محدودیت رنگ در چاپ نداریم.

قیمت دهی محصولات به چه صورت میباشد ؟


برای قیمت گذاری ارزان انواع جعبه سشوار به عواملی مختلفی مانند : اندازه محصول , ابعاد جعبه , طرح مورد نظر شما , جنس مقوای به کار برده شده برای ساخت , نوع جعبه ای که انتخاب میکنید و نوع چاپی که در نظر گرفته اید و تیراژ سفارش بستگی دارد .

چگونه میتوان سفارش داد ؟

برای سفارش ابتدا با ما تماس بگیرید و مشخصات محصول و یا جعبه محصول را با ما در میان بگذارید و ما در کمترین زمان به مشتریان قیمت را اعلام میکنیم

مراحل سفارش :  تماس، پیش فاکتور، ماکت گیری و شروع مرحله تولید

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط