موفقیت شما هدف ماست

دیجی جعبه تولید کننده جعبه های لامپ و ...

با خیالی آسوده بسته بندی محصولات خود را به ما بسپارید.

share

ایده پردازی در تولید

بهترین طرح، بهترین چاپ و بهترین بسته بندی

startup 1

سرعت در تولید

تولید و تحویل جعبه محصولات شما در کمترین وقت ممکن

support

پشتیبانی حرفه ای

راهنمایی و قیمت دهی در کمترین زمان در ساعات کاری

جعبه لامپ

جعبه و کارتن های لامپ با توجه به ابعادی که دارند تولید میگردند. مثلا اکثر لامپ هایی که برای مصارف خانگی و ساختمانی مثل لامپ رشته ای، هالوژن و LED میبشند از جعبه های مقوایی برای بسته بندی هایشان بهره می گیرند و برای رینگ لایت ها و مهتابی هایی که در ابعاد بزرگ تر هستند، بسته بندی کارتنی مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به اینکه لامپ یک کالای شکستنی است، می بایست بسته بندی هایی که برای آنها استفاده میشود از متریال درجه یک باشند تا لامپ را از آسیب های خارجی در امان نگه دارد. لامپ ها و لوازم روشنایی توسط خرده فروشان به فروش میرسند به همین دلیل تخمین زده شده است که با توجه به رونق کارهای خرده فروشان لوازم الکتریکی رشد چشمگیری شامل حالشان میشود و بازار بسته بندی لامپ و وسایل روشنایی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

یکی از پرمصرف ترین جعبه های مقوایی صنعتی در بازار جعبه های لامپ هستند. این نوع جعبه ها را معمولاً به صورت درب دارویی ته قفلی با یک هولدر نگه دارنده تولید می کنند. این جعبه های لامپ از جنس مقوایی (ایندربرد، پشت طوسی، پشت سفید، اترک) تولید می شوند. معمولاً از جعبه های مقوایی برای لامپ های کوچک استفاده می شود. بدیهی است که هر چه لامپ سنگین تر و بزرگتر می شود جعبه آن نیز بزرگتر و جنس آن مقاوم تر می شود. در این گونه موارد، به دلیل اینکه دیگر جعبه های مقوایی پاسخگوی نیاز ما نیستند آنها را به صورت جعبه های لمینتی تولید می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با همکاران ما در تماس باشید.

چیزهایی که اغلب از ما سؤال می شود

کمترین تیراژ برای سفارش چه مقدار است؟

در صنعت چاپ و بسته بندی اصولا فرم کامل سفارش 5000 عدد میباشد و گاهی مشتریان تیراژ سفارش را پایین تر میخواهند و امکان تولید جعبه در تیراژ کم نیز امکان پذیر میباشد ولی قائدتن در قیمت جعبه تاثیر گذار است 

چاپ جعبه به چه صورت میباشد؟

چاپ جعبه با درخواست خود مشتری انجام میشود که به صورت تک،دو،سه،و چهار رنگ انجام میشود البته لازم به ذکر است که در چاپ چهار رنگ شما میتوانید در یک چاپ از تمام رنگ ها استفاده کنید و محدودیت رنگ در چاپ نداریم.

قیمت دهی محصولات به چه صورت میباشد ؟


برای قیمت گذاری ارزان انواع جعبه سشوار به عواملی مختلفی مانند : اندازه محصول , ابعاد جعبه , طرح مورد نظر شما , جنس مقوای به کار برده شده برای ساخت , نوع جعبه ای که انتخاب میکنید و نوع چاپی که در نظر گرفته اید و تیراژ سفارش بستگی دارد .

چگونه میتوان سفارش داد ؟

برای سفارش ابتدا با ما تماس بگیرید و مشخصات محصول و یا جعبه محصول را با ما در میان بگذارید و ما در کمترین زمان به مشتریان قیمت را اعلام میکنیم

مراحل سفارش :  تماس، پیش فاکتور، ماکت گیری و شروع مرحله تولید

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط