بسته بندی نقش اساسی در محافظت از محصولات در صنایع مختلف، قفسه بندی کلی و فرآیندهای زنجیره تامین دارد. به عنوان مثال محصولات الکترونیکی مثل لامپ ها، ماهیتی ظریف دارند و برای محافظت در برابر آسیب و ضربه، به بسته بندی خاصی نیاز دارند. کارتن و جعبه لامپ علاوه بر محافظت از لامپ در برابر آسیب های فیزیکی، اطلاعاتی در مورد محصولات و شرکت تولیدی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

جعبه لامپ 100 واتی

جعبه لامپ 100 واتی

جعبه لامپ 100 واتی معمولا از جعبه های لمینتی و یا از جعبه های ایفلوت با چاپ مستقیم تولید میتوان تولید کرد که مدل بسته بندی این جعبه به صورت قفلی میباشد.

سایز این جعبه به طول و عرض 14.5 سانتی متر  و به ارتفاع 28 سانتیمتر میباشد.

در تولید این جعبه از جنس های لمینتی و ایفلوت استفاده میشود که در جعبه های لمینتی چاپ به صورت دستگاه های افست انجام میشود که با دستگاه لمینت برای استحکام بهتر جعبه روی ورق های ایفلوت و سینگل لمینت میشود.

و در جعبه هایی که فقط از ایفلوت استفاده میشود چاپ به صورت مستقیم با دستگاه فلکسور روی این جعبه چاپ میشود و با دستگاه دایکات به شکل دلخواه شکل میگیرد.

 

قیمت جعبه لامپ 100 واتی

قیمت جعبه لامپ  که به صورت لمینتی و یا ایفلوت با چاپ مستقیم میباشند متفاوت هستند که برای بعضی از تولید کنند گان و پخش کنند گان لامپ برای مقرون به صرفه بودن قیمت ها میتوانند از جعبه ها یی استفاده کنند که فقط از جنس ورق ای فلوت استفاده شده است.

 لازم به ذکر است که هر چقدر تیراژ سفارش بیشتر باشد قیمت ها کاسته میشود و کمترین تیراژ سفارش در جعبه سازی و کارتن سازی دیجی جعبه 1000 عدد میباشد.

برای تولید یک جعبه لمینتی برای لامپ از چه خدماتی استفاده میشود؟

در جعبه هایی که به صورت تمام رنگی میباشد از خدماتی از قبیل مقوا، سینگل یا ورق ای فلوت ، چاپ اختصاصی، زینگ، و قالب جعبه استفاده میشود.

  1.  گرماژ مقوا در تولید این جعبه به درخواست مشتری بوده که معمولا از مقوای پشت طوسی 230 گرم استفاده میشود
  2. سینگل این جعبه با گرماژ 320 گرم بوده و با کیفیت های کرافت، تست لاینر، و ایرانی تولید میشود
  3. چاپ جعبه لامپ به صورت اختصاصی تمام رنگی با سلیقه مشتری میباد
  4. زینک، زینکی که برای چاپ این جعبه استفاده میشود برای مشتری بوده و هزینه زینک به صورت جداگانه فقط در سفارش اول از مشتری گرفته میشود
  5. قالب نیز برای مشتری بوده و هزینه آن نیز به صورت جداگانه فقط در اولین سفارش گرفته میشود.
بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط