جعبه عروسک

عروسک ها یکی از بهترین اسباب بازی ها برای کودکان هستند؛ یکی از اسباب بازی هایی که فروش زیادی دارد، عروسک است. برای بسته بندی عروسک ها، از جعبه استفاده می کنند. جعبه ها یکی از بهترین ها برای بسته بندی هر چیزی هستند؛ همان طور که گفتیم، شما می توانید برای بسته بندی عروسک هایتان از جعبه عروسک استفاده کنید. جعبه عروسک می تواند با متریال های مختلفی تولید شود؛ برای مثال شما می توانید این جعبه ها را در جنس طلقی، مقوایی و ... خریداری کنید و با این کار نظر مشتری را به عروسک خود جلب کنید. در ادامه به مزایای و ویژگی های جعبه عروسک خواهیم پرداخت.

جعبه عروسک و انواع آن

همان طور که در بخش قبل اشاره کردیم، شما می توانید این جعبه ها را با متریال های متفاوتی خریداری کنید. در ادامه به ویژگی ها، مزایا و معایب سه تا از این متریال ها اشاره خواهیم کرد. با خواندن این مطلب می توانید راحت تر جعبه عروسک خود را انتخاب کنید.

جعبه عروسک مقوایی

جعبه عروسک مقوایی از جنس مقوا است و استحکام و مقاومت بسیار بالایی دارد؛ شما می تواید با خیال راحت از این جعبه مقوایی ها برای بسته بندی عروسک های خود استفاده کنید. این جعبه ها دربرابر ضربه بسیار مقاوم هستند؛ یکی دیگر از مزایای این جعبه ها، تجدید پذیر بودن آن ها است؛ یعنی شما می توانید جعبه عروسک مقوایی را بازیافت کرده و دوباره از آن استفاده کنید.
اما اگر جعبه عروسک مقوایی در برابر آب و رطوبت قرار بگیرد، از بین خواهد رفت. تنها عیب و نقصی که این جعبه با این متریال دارد همین است. شما می توانید با خیال راحت از این جعبه استفاده کنید؛ فقط حواستان به نکته ای که درمورد رطوبت و آب گفته شد باشد. درغیر این صورت، عروسک ها و جعبه های آن ها از بین خواهند رفت.

جعبه عروسک طلقی

جعبه عروسک طلقی این روزها طرفداران بسیار زیادی دارد؛ می توان گفت بیشتر تولیدکنندگان عروسک، از این نوع جعبه برای بسته بندی عروسک هایشان استفاده می کنند. استفاده از این جعبه ها باعث دیده شدن عروسک می شود و شما می توانید بهتر و راحت تر عروسک ها خود را به فروش برسانید. این نوع جعبه برخلاف جعبه مقوایی، دربرابر آب و رطوبت بسیار مقاوم است و می تواند از عروسک های شما مراقبت کند. جعبه طلقی به دلیل شفافیت، جلوه بهتری نسبت به جعبه مقوایی خواهد داشت.
این جعبه نیز دارای مقاومت خوبی است؛ اما دربرابر جعبه مقوایی استحکام کمتری دارد. جعبه عروسک طلقی نسبت به جعبه مقوایی گران تر است.

جعبه عروسک طلقی مقوایی

از این نوع جعبه نیز در بسته بندی عروسک ها استفاده می شود؛ این جعبه نسبت به دو نوع قبلی زیبایی و جذابیت بیشتری دارد؛ شما می توانید از آن ها برای بسته بندی عروسک ها استفاده کنید. قیمت این جعبه عروسک از دو مدل قبلی بیشتر است؛ ولی می تواند باعث زیبایی بیشتر عروسک شما و در نهایت فروش بیشتر آن شود.

مزایا جعبه عروسک

جعبه عروسک دارای مزایای بسیار زیادی است؛ البته این جعبه ها در کنار مزایا، معایبی نیز دارند که بسیار انگشت شمارند. در ادامه به مزایای این جعبه ها اشاره خواهیم کرد.

قابلیت چاپ
شما می توانید روی جعبه هایتان، لوگو یا نام شرکت خود را چاپ کنید. چاپ کردن نام تجاری و لوگو شرکت روی جعبه ها باعث جذب مشتری می شود. با این کار می توانید کار تبلیغات شرکت تان را نیز انجام دهید. در این صورت با یک تیر دو نشان را می زنید؛ یعنی هم عروسک هایتان فروش می رود و هم سود می کنید.

محافظ
این جعبه ها مانند یک محافظ عمل می کنند؛ شما با قرار دادن عروسک هایتان درون این جعبه ها از سالم رسیدن آن ها به دست مشتری مطمئن خواهید بود. این جعبه ها دربرابر ضربه های شدید بسیار مقاوم هستند و حکم یک محافظ را برای عروسک های شما دارند.

حمل و نقل راحت
جعبه عروسک ها از لحاظ ظاهری، بیشتر به صورت مستطیل یا مربع هستند؛ ( البته بعضی از تولیدکنندگان جعبه عروسک، جعبه ها را با شکل های دیگر تولید می کنند.) به همین دلیل، حمل و نقل آن ها بسیار راحت است. یکی دیگر از دلایلی که به حمل و نقل راحت تر کمک می کند، سبک بودن این جعبه هاست. این دو فاکتور در کنار یکدیگر به حمل و نقل راحت تر این جعبه عروسک ها کمک می کنند.

مقرون به صرفه و کم هزینه
همان طور که در بخش های قبل اشاره کردیم، این جعبه ها بسیار کم هزینه و البته مقرون به صرفه هستند. شما می توانید این جعبه ها را با تعداد بالا تهیه کرده و هزینه بسیار به صرفه ای در قبال آن ها پرداخت کنید.

تجدید پذیر
این جعبه ها در هر نوعی که باشند، تجدید پذیرند و شما می توانید آن ها را بازیافت کرده و دوباره از آن ها استفاده کنید. به همین دلیل این جعبه ها دوستدار محیط زیست هستند؛ شما می توانید از این جعبه ها چند بار استفاده کرده و یا آن ها را بازیافت کنید.

کاربرد جعبه عروسک

این جعبه ها در بسته بندی عروسک ها بسیار کاربردی هستند و شما می توانید هر نوع عروسکی را با هر اندازه و ابعادی در این جعبه ها بسته بندی کنید. شما می توانید عروسک های بسیار کوچک یا عروسک های خیلی بزرگ را در این جعبه ها بسته بندی کرده و با این کار فروش عروسک ها بیشتر خواهد شد و با استفاده از جعبه عروسک، عروسک ها در هنگام حمل و نقل کثیف نمی شوند.

بهترین روش خرید جعبه عروسک

بهترین روش برای خرید این جعبه ها، خرید اینترنتی است. شما می توانید با صرف مدت زمان بسیار کم، سفارش خود را ثبت کنید و پس از چند روز جعبه های خود را درب شرکت یا منزل تحویل بگیرید. با خرید اینترنتی دیگر نیاز نیست ساعت ها به دنبال بهترین جا برای خرید این جعبه ها باشید و در وقت خود نیز صرفه جویی خواهید کرد. شما می توانید به صورت اینترنتی بهترین جعبه عروسک را خریداری کنید.

پروژه های مرتبط