جعبه عروسک

دیجی جعبه تولید کننده انواع جعبه و کارتن

مورد اعتماد برند های ایران

جعبه عروسک
جعبه عروسک
جعبه عروسک
جعبه عروسک
چعبه عروسک

عروسک ها یکی از اسباب بازی های پرطرفدار کودکان هستند و برای بسته بندی آن ها معمولا از جعبه های محکم استفاده می شود تا آسیب نبینند. علاوه بر استحکام جعبه زیبایی جعبه نیز باید مورد اهمیت نیز قرار گیرد. بسیاری از تولید کنندگان برای جلب نظر کودکان از جعبه های طلقی استفاده می کنند. برای عروسک های دست ساز خانگی معمولا از بسته بندی های خاص و هنری با جنس کرافت استفاده می شود.

کارتن عروسک

برای طراحی و تولید جعبه و کارتن بسته بندی عروسک نیازمند به اطلاعات کافی در مورد ویژگی های کودکان در سنین مختلف دارد به همین دلیل رنگ ‌آمیزی ، چاپ عکس‌ ها و شخصیت ‌های کارتونی بر روی جعبه‌ ها اهمیت زیادی دارد . برای فروش بهتر اسباب بازی های دخترانه و پسرانه مانند عروسک ها و ماشین ها ، بازی های فکری ، پازل ها و … در بسته بندی ها و جعبه و کارتن های مناسب خود باید قرار داد . جعبه عروسک باید در طرح ها و رنگ های مختلفی ساخته شده باشد تا نظر بچه ها را به خود جلب کند . طراحی های خلاقانه جعبه های عروسک که مخاطب خاص آن کودکان میباشند برای افزایش فروش و بردینگ شدن الزامی میباشد .

جعبه عروسک میتواند در چند نوع مختلف تولید شود و با توجه به سلیقه مشتری و راهنمایی های دیجی جعبه طراحی و چاپ میشود . بهترین نوع جنس جعبه های مخصوص عروسک مقوای ایندر برد میباشد ، این مقوا به دلیل داشتن داخلی سفید رنگ بسیار شیک میباشد و میتوان روی آن تمام رنگ چاپ کرد یعنی محدودیتی در چاپ وجود ندارد و به صورت کامل هر نمونه چاپ اختصاصی بر روی آن انجام میشود ، مقاومت بالای این نوع جنس سبب شده که سنگینی محصول در آن به چشم نخورد و تحمل نگه داشتن محصول را داشته باشد . نوع دیگر جنس مقوای استفاده شده در جعبه عروسک پشت طوسی میباشد ، این نوع مقوا پشتی طوسی رنگ بوده که چاپ داخل آن خیلی با بیرون آن متفاوت است ، اما بخش خارجی مقوا بسیار چاپ پذیر و به راحتی میتواند تمام رنگ روی آن چاپ شود . همچنین این مقوا برای جعبه عروسک بسیار مقاوم بوده و , وزن مناسبی نسبت به جعبه داخل آن دارد .

pngwing.com 41

کارتن برای جعبه عروسک

کارتن مادر معمولا برای انبار داری و جابجایی ها انجام میشود که وقتی تولید کنندگان به صورت عمده محصول خودشان را به عمده فروشان میخواهند ارائه و ارسال کنند به کارتن هایی احتیاج دارند که هر تعدادی که مد نظرشان هست را در این کارتن ها قرار دهند و ارسال کنند معمولا جنس کارتن ها از ورق های سه لایه و پنج لایه در ضخامت های ای و بی و سی فلوت تولید میشوند.

کارتن عروسک
تولید کننده جعبه و کارتن

چیزهایی که اغلب از ما سؤال می شود

کمترین تیراژ برای سفارش چه مقدار است؟

در صنعت چاپ و بسته بندی اصولا فرم کامل سفارش 5000 عدد میباشد و گاهی مشتریان تیراژ سفارش را پایین تر میخواهند و امکان تولید جعبه در تیراژ کم نیز امکان پذیر میباشد ولی قائدتن در قیمت جعبه تاثیر گذار است 

چاپ جعبه به چه صورت میباشد؟

چاپ جعبه با درخواست خود مشتری انجام میشود که به صورت تک،دو،سه،و چهار رنگ انجام میشود البته لازم به ذکر است که در چاپ چهار رنگ شما میتوانید در یک چاپ از تمام رنگ ها استفاده کنید و محدودیت رنگ در چاپ نداریم.

قیمت دهی محصولات به چه صورت میباشد ؟


برای قیمت گذاری ارزان انواع جعبه سشوار به عواملی مختلفی مانند : اندازه محصول , ابعاد جعبه , طرح مورد نظر شما , جنس مقوای به کار برده شده برای ساخت , نوع جعبه ای که انتخاب میکنید و نوع چاپی که در نظر گرفته اید و تیراژ سفارش بستگی دارد .

چگونه میتوان سفارش داد ؟

برای سفارش ابتدا با ما تماس بگیرید و مشخصات محصول و یا جعبه محصول را با ما در میان بگذارید و ما در کمترین زمان به مشتریان قیمت را اعلام میکنیم

مراحل سفارش :  تماس، پیش فاکتور، ماکت گیری و شروع مرحله تولید

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
فروشگاه
منو
0 موارد محصول