جعبه  شمع

در فروش بیشتر این محصول تاثیر بسیار زیادی دارد و باید مناسب با رایحه و کاربرد شمع طراحی شوند . جنس جعبه های شمع بسته به کاربرد آن از نوع مقوای ایندربورد ، پشت طوسی و یا کرافت میباشد که این نوع مقوا در هنگام جابجایی با هیچ گونه افت کیفیتی مواجه نمیشود و در هنگام حمل و نقل از وارد شدن آسیب و ضربه ای به محصول جلوگیری میکند .
جعبه های شمع و یا محصولات صنعتی با توجه به قیمت و کاربرد آن ها در سایز های مختلفی ساخته میشوند و در انواع مختلف درب جدا ، درب دارویی و کشویی طراحی و تولید میشوند . نوع دیگر جعبه های شمع طلقی میباشد که برای نشان دادن بخشی از محصول مفید هستند .

جعبه آماده شمع
جعبه شمع قلمی
جعبه شمع
قیمت جعبه شمع

جعبه شمع فانتزی


جعبه شمع های فانتزی را معمولا با مقوای ایندربرد 300 گرم و یا کاغذ کرافت 300 گرم تولید میکنند که روی این جعبه ها چاپ تمام رنگی با خدمات طلاکوب، یووی، و سلفون براق یا مات میتوان تولید کرد که این جعبه ها معمولا برای شمع های تکی تولد و یا شمع های شش عددی کاسه ای هستند. و جعبه های کرافت نیز به همین گونه میباشد که تمام خدمات را میتوان روی این جعبه نیز لحاظ کرد
جعبه طلقی شمع
جعبه شمع وارمر
جعبه بسته بندی شمع

برای اطلاع از خرید جعبه شمع و جزئیات بسته بندی و جعبه شمع می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید.
طراحان مجرب بسته بندی دیجی جعبه بسته بندی محصول شما را با دیزاین اختصاصی و مناسب شما طراحی می کنند. بسته بندی های دیجی جعبه متناسب با سلیقه شما با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و متفاوت ترین متریال، از محصولات شما محافظت کرده و برند شما را ارتقا می دهند.

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط