جعبه شامپو

انواع شامپو مو جزء محصولاتی محسوب می‌شوند که مدام از آن‌ها استفاده می‌کنیم؛ به همین دلیل اگر شامپوی ما مناسب موهایمان نباشد، در بلندمدت آسیب‌های جدی برای مو و پوست سرمان ایجاد می‌شود. شامپوها انواع مختلفی دارند و شامپوی مناسب را باید با توجه به نوع مو و پوست سر تهیه کرد.

تقریباً همه ما ویژگی‌های یک شامپو خوب را می‌دانیم؛ شامپوی خوب چربی و آلودگی‌ها را پاک می‌کند، به‌راحتی از روی موها شسته می‌شود و به مو درخشندگی، حالت‌پذیری و انعطاف می‌بخشد. اگر بخواهیم تبلیغات شامپوها را در نظر بگیریم، شامپوی خوب شامپویی است که افراد را جذب زیبایی موهای شما کند.

کارتن شامپو
تولید و بسته بندی شامپو
جعبه و کارتن سازی شامپو

در بحث بازاریابی همیشه عوامل بسیار زیادی دخیل هستند، که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، داشتن بسته بندی مناسب برای محصول است. طراحی و ساخت جعبه باید به شکلی انجام شود، که بتوانید در میان رقبایتان بسیار بهتر جلوه کنید، و مشتری با دیدن محصول فورا جذب آن شود. به عنوان مثال برای ساخت جعبه شامپو یکی از مهم‌ترین معیارها، داشتن رنگ بندی جذاب، در کنار درج نوشته‌های مهم است. در ادامه با نکاتی که در طراحی و چاپ جعبه شامپو باید دقت داشته باشید، آشنا خواهید شد. 

جعبه شامپو اماده
تولید و بسته بندی شامپو
تولید جعبه شامپو

 جعبه شامپو یا محصولات آرایشی و بهداشتی از اهمیت خاصی برخوردار هستند , این نوع محصولات نیاز به توجه ویژه‌ای بر کیفیت بسته‌ بندی و جعبه و طرح های خلاقانه دارد.

مهم ترین مسئله ای که در جعبه باید رعایت شود , درج اطلاعات مهم محصول روی جعبه میباشد . این اطلاعات شامل : نام محصول , تاریخ تولید , تاریخ انقضا و مهرهای وزارت استاندارد کشور و … میباشد.

در کنار کیفیت محصول ، بسته بندی آن نیز میتواند از اهمیت زیادی برخوردار باشد.

جعبه و کارتن مناسب با چاپ اختصاصی و با کیفیت بالا ارزش کالای تولید شده را بالا میبرد و همچنین به تبلیغات نام برند شما در بازار و شناخت بیشتر مشتری با کالا و یا محصول شما ، تاثیرگذار میباشد.
ما برای ساخت جعبه شامپو و تولید جعبه‌های بهداشتی و آرایشی در تیراژ های بالا ، تجربه ارزشمند و توانمندی بالای خود را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم . برای این کار ما از تیم طراحی متخصص برای تولید انواع جعبه های مقوایی ، منقسم های داخل جعبه ، کاور محصول ، لیبل شامپو, لیبل ظرف ، لیبل بطری ، لیبل پامپ ، بسته بندی تجهیزات بهداشتی ، جعبه شامپو ، جعبه لوازم آرایشی و … استفاده میکنیم.

در نتیجه پروژه شما با بهترین کیفیت ، در کمترین زمان و با ارزان ‌ترین قیمت ارائه خواهد شد.

خرید جعبه شامپو
جعبه شامپو
shampoo BOX

شرایط سفارش برای تولید جعبه و کارتن شامپو سر و بدن 

در مجموعه جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه میتوان برای بسته بندی محصولات جعبه و کارتن سفارش داد که دیجی جعبه با مهارت های کاری خود به تمام مشتریان خود اظمینان کامل را میدهد که بهترین بسته بندی محصولاتان را داشته باشید که دیگر دق دقه فکری برای بسته بندی محصولاتتان را نداشته باشید.

در بحث جعبه شامپو میتوان گفت که جعبه شما به صورت اختصاصی هم از لحاظ طرح و هم سایز برای شما تماما به صورت اختصاصی تولید میشود که کمترین تیراژ سفارش برای جعبه  شامپو و غیره به صورت اختصاصی 1000 عدد میباشد و باید گفت که سفارش بیشتر در قیمت جعبه تاثیر به سزایی دارد و شما میتوانید استعلام قیمت جعبه را از کارشناسان ما که شماره تماسشان در صفحه تماس با ما هست را بگیرید دیجی جعبه محصولات خود را به ضمانت تولید میکند که اگر مشکلی در جعبه مشتریان باشد جعبه ها عودت داده شده و مجدد برایشان تولید میشود 

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط