جعبه خمیردندان

تاریخچه ی خمیر دندان :

تاریخچه ی استفاده از خمیر دندان (Toothpaste)به 5000 سال قبل از میلاد مسیح بازمی گردد . در آن زمان مصریان و یونانیان برای پاک کردن دندانهایشان از خمیر دندان استفاده می کردند .البته مواد تشکیل دهنده ی خمیر دندانها با خمیر دندانهای کونونی متفاوت بوده است . در آن دوران خمیر دندان را از پودر خاکستر سم گاو ، پوست تخم مرغ سوخته شده که با سنگ خارا مخلوط شده است درست میکردند. رومی ها به مواد خمیر دندان مقداری گیاهان معطر و پودر ذغال اضافه می کردند تا از این طریق بوی بد دهان را نیز از بین ببرند .

خمیردندان4
جعبه خمیردندان
جعبه خمیردندان
جعبه خمیردندان

جعبه خمیر دندان میتواند دارای ویژگی هایی از قبیل چگونگی مدل ، طرح ، چاپ و نوع مواد اولیه به کار رفته شده در آن جعبه خمیر دندان را داشته باشد , که لازم است برای بالا بردن بهره وری به آنها توجه کرد .امروزه طراحی و بسته بندی محصولات تولیدی مخصوص امور بازاریابی و تبلیغاتی قرار گرفته است . مدیران بازاریابی به دنبال افزایش فروش محصولات بوده و نتیجه ی کار آن ها در سبد مالی شرکت نمایش داده میشود . بسته بندی حرفه ای محصولات ، موجب افزایش فروش و توسعه بازار شده و رضایت مصرف کنندگان فعلی را فراهم میسازد . طراحی جعبه ، ابزاری برای نشان دادن قابلیت ها و محافظت محصولات میباشد .
مقوای ایندربرد در گرماژهای مختلف وجود دارد و عمدتا در تولید جعبه مواد غذایی و محصولات آرایشی و بهداشتی و جعبه خمیر دندان کاربرد دارد و بیشتر بخاطر اینکه تایید وزارت بهداشت است در محصولات دارویی و بهداشتی که دارای حساسیت بالایی هستند استفاده میشود و دارای استحکام بالایی نسبت به جعبه های دیگر میباشد.
پس می توان گفت برای مواد غذایی وآرایشی و بهداشتی چون که در تماس مستقیم با کالا میباشند باید از مقوای پشت سفید و مقوای ایندربرد (بهداشتی) استفاده کرد . قابل ذکر است برای چاپ جعبه مقوایی مانند جعبه خمیر دندان بیشتر از گرماژ ۲۷۰ به بالا استفاده میگردد .

جعبه خمیردندان
جعبه خمیردندان
جعبه خمیردندان
جعبه خمیردندان

در هنگام تهیه و چاپ جعبه خمیر دندان به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

  • به جنس لایه ی زیرین جعبه خمیر دندان باید توجه شود.
  • جعبه خمیر دندان باید براحتی باز و بسته شود
  • جعبه خمیر دندان مستحکم باشد
  • جعبه خمیر دندان باید سبک باشد
  • جعبه خمیر دندان باید قابل بازیافت باشد
  • روی مقوای جعبه خمیر دندان بتوان تمام اطلاعات، رنگ ها، طرح ها و لوگو و… خود را که میخواهید روی چاپ باشد را درج کرد
جعبه خمیردندان
جعبه خمیردندان
جعبه خمیردندان
جعبه خمیردندان

تیراژ سفارش جعبه خمیر دندان

تیراژ سفارش برای جعبه خمیرداندان به درخواست مشتری میباشد که کمترین تیراژ برای سفارش این جعبه 5000 عدد میباشد 

قیمت جعبه خمیر دندان

قیمت جعبه بستگی به تیراژ و خدماتی که روی جعبه انجام میشود دارد و نوع مقوای مصرفی برای این جعبه

مقوای جعبه خمیردندان

مقوای این جعبه از مقوای بهداشتی ( ایندربرد) بوده با گرماژ دزخواستی مشتری معمولا از گرماژ 270-300-350 استفاده میشود 

چاپ جعبه خمیر دندان 

چاپ این جعبه به صورت اختصاصی بوده که برای تولید این جعبه احتیاج به مجوز بهداشت میباشد که از طرف مشتری به تولید کننده جعبه ارائه داده میشود 

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط