توسترها مدل های مختلفی دارند. بعضی توسترها فقط نان را برشته می کند و در برخی مدل های پیشرفته انواع شیرینی را نیز می توان با آن پخت. در واقع توستر یک دستیار خوب برای شما در آشپزی است.

از ذوب کردن پنیر پیتزا و برشته کردن آجیل تا پخت پیتزا و مواد غذایی که نیاز به پخت کم دارند، را به وسیله توستر می توان انجام داد. همچنین توستر کبابی کردن و نیز آب کردن مواد منجمد غذایی  را نیز انجام می دهد.

جعبه توستر

و اما بسته بندی برای توستر چگونه باید باشد :

جعبه برای توستر

به صورت لمینتی ضخیم تولید میشود تا بتواند سنگینی محصول را تحمل کند این جعبه را هم به صورت ساده (بدون چاپ و یا با چاپ سیلک) و یا به صورت رنگی (لمینتی )میتوان تولید کرد.
در جعبه هایی که به صورت ساده تولید میشوند به صورت ورق های سه لایه و یا پنج لایه ای بی و سی فلوت تولید میشود که مستقیم چاپ بر روی این ورق ها انجام میشود.
و اما جعبه لمینتی در این مدل جعبه توستر چاپ بر روی جعبه جداگانه بر روی پوستر(مقوای گلاسه، پشت طوسی ، ایندربرد) انجام میشود و برای ضخامت دادن به این جعبه مقوای چاپ شده بر روی ورق مد نظر با دستگاه لمینت میچسبد.

توستر
جعبه توستر نان
جعبه برای توستر
toaster box

جعبه توستر را میتوان با خدمات پس از چاپ گوناگونی تولید کرد:

1: سلفون دار
2: طلا کوب
3: یووی موضعی و امباس
4: برجسته و غیره

تعداد سفارش برای جعبه توستر:

تیراژ سفلارش برای تولید این محصول بستگی به درخواست مشتری دارد که در مجموعه جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه کمترین تیراژ برای سفارش جعبه توستر 1000 عدد میباشد که لازم به ذکر است که هر چقدر تیراژ فارش بیشتر باشد قیمت جعبه کاسته میشود.

 

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط