جعبه اتو

با بیش از هزاران پروژه انجام شده

جعبه اتو

جعبه های اتو یکی از جعبه هایی هستند که باید با جنسی تولید شود که توانایی تحمل وزن جعبه را داشته باشد که در این صفحه از سایت جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه در مورد جعبه اتو به شما توضیح خواهیم داد که یک جعبه برای اتو از چه متریال هایی باید تولید شود و چگونگی طرح بندی و چاپ این نوع جعبه را نیز در این محتوا به شما خواهیم توضیح داد.

جنس جعبه اتو: مقوایی که در تولید جعبه اتو باید استفاده شود همانطور که گفته شد باید به گونه ای باشد که تحمل وزن اتو و محافظت اتو را در برابر جابجایی و انبار داری باید داشته باشد. در جعبه های اتو به اصطلاح همکاران جعبه ساز باید از جعبه های لمینتی استفلده کرد و اما جعبه لمینتی چیست؟ جعبه های لمینتی نسبت به سایر جعبه ها، جذابتر و زیباتر هستند. این جعبه ها از کیفیت بالای برخوردارند و با چاپی که روی آنها انجام میشود، ظاهر زیباتری پیدا میکنند. بسیاری از تولیدکنندگان ترجیح میدهند محصولات خود را با جعبه های لمینت بسته بندی کنند. لمینت یک لایه محافظ لوکس است که حتی میتوان آن را روی محصولات چاپی هم به کار برد. لمینت میتواند مقوای خشک و مات را به یک صفحه براق و شفاف تبدیل کند. اعمال چاپ بر روی لمینت، آن را جذاب و زیباتر میکند.

جعبه اتو بخار

ظاهر جعبه اتو: قالب بندی جعبه های اتو به صورت درب دارویی ته قفلی بوده که برای فرم دهی به جعبه باید از قالبی استفاده کرد که جعبه را به شکلی که دوست داریم در بیاورد که این قالب ها با دستگاه دایکات به جعبه ها فرم دلخواه را میدهد . و اما جعبه دایکاتی چیست؟جعبه ها معمولا شکل خاصی ندارند و برای تهیه آنها از قالب خاصی استفاده میشود. جعبه های دایکاتی با توجه به ابعاد و مدل بسته بندی تولید میشوند و شکل و ظاهر زیبایی ندارند. علت نامگذاری جعبه و کارتن های دایکاتی این است که برش جعبه کارتن با دستگاههای دایکاتی مانند دایکات پینگ پنگی، فکی و روتاری انجام میشود.

طراحی و چاپ جعبه اتو : معمولا طرحی که روی جعبه زده میشود به درخواست مشتری بوده با راهنمایی کارشناس حرفه ای تولید کننده جعبه(دیجی جعبه) در طراحی و چاپ جعبه برای اتو هیچ نوع محدودیت رنگی وجود ندارد که این این طرح ها با نرم افزار های طراحی مانند کورل و یا فتوشاپ و غیره طراحی میشود که بعد از تمام شدن طرح و تاییدیه مشتری طرح انجام شده به مجموعه لیتوگرافی داده میشود که طرح را روی ورقی با جنس روی ( زینک) هک میشود که این زینک را باید به دستگاه مخصوصی که میخواهیم با ان دستگاه طرح خود را روی مقوا چاپ کنیم که افست نام دارد ببندیم و مراحل چاپ انجام شود.

1.ایده پردازی

2. طراحی

2. چاپ

3. جعبه سازی

چیزهایی که اغلب از ما سؤال می شود

کمترین تیراژ برای سفارش چه مقدار است؟

در صنعت چاپ و بسته بندی اصولا فرم کامل سفارش 5000 عدد میباشد و گاهی مشتریان تیراژ سفارش را پایین تر میخواهند و امکان تولید جعبه در تیراژ کم نیز امکان پذیر میباشد ولی قائدتن در قیمت جعبه تاثیر گذار است 

چاپ جعبه به چه صورت میباشد؟

چاپ جعبه با درخواست خود مشتری انجام میشود که به صورت تک،دو،سه،و چهار رنگ انجام میشود البته لازم به ذکر است که در چاپ چهار رنگ شما میتوانید در یک چاپ از تمام رنگ ها استفاده کنید و محدودیت رنگ در چاپ نداریم.

قیمت دهی محصولات به چه صورت میباشد ؟


برای قیمت گذاری ارزان انواع جعبه سشوار به عواملی مختلفی مانند : اندازه محصول , ابعاد جعبه , طرح مورد نظر شما , جنس مقوای به کار برده شده برای ساخت , نوع جعبه ای که انتخاب میکنید و نوع چاپی که در نظر گرفته اید و تیراژ سفارش بستگی دارد .

چگونه میتوان سفارش داد ؟

برای سفارش ابتدا با ما تماس بگیرید و مشخصات محصول و یا جعبه محصول را با ما در میان بگذارید و ما در کمترین زمان به مشتریان قیمت را اعلام میکنیم

مراحل سفارش :  تماس، پیش فاکتور، ماکت گیری و شروع مرحله تولید

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط