کارتن سازی

بسته بندی محصول نخستین چیزی است که در وهله اول از مراحل کارتن سازی توجه مشتری را جلب می کند که نقش قابل توجهی در فروش یک محصول را دارد. برای مثال ممکن است محصولی که کیفیت خوب اما بسته بندی نامناسبی دارد، نسبت به محصولی که کیفیت نامطلوب اما بسته بندی مناسبی دارد بیشتر فروش داشته باشد. به همین دلیل است که امروزه بسیاری از تولید کنندگان برای عرضه محصولات خودشان ترجیح می دهند که از کارتن استفاده کنند. اما این بسته بندی علاوه بر افزایش فروش باعث حفظ محصول نیز می شود. 

کارتن سازی دیجی جعبه

مراحل تولید کارتن با دستگاه خط کش برش و چاک زن

دستگاه خط کش برش کارتن در ابتدای هر کارتن سازی میباشد پس یکی از اصلی ترین دستگاه ها در کارگاه کارتن سازی دستگاه خط کش برش کارتن است، چون  ورق های کارتن در ابعاد بزرگتر به کارگاه کارتن سازی می آید ابتدا باید کارتن با دستگاه خط کش برش، برش شود و اگر نیاز به خط تا داشت به کارتن خط هم زده شود اما اگر کارتن مورد نظر دایکاتی باشد با دستگاه خط کش برش فقط برش زده میشود، اصول دستگاه خط کش برش کارتن و ساختار دستگاه خط کش برش کارتن ظاهرا ساده است اما در واقع پیچیدگی خاصی دارد چون موقع تولید کارتن تنظیم بسیار حساسی دارد و مثلا نیم سانت ابعاد تیغ های دستگاه را کمتر ببندیم کارتن کوچک میشود. 

کارتن لمینتی
جعبه جارو برقی
کارتن خرما
جعبه پرینتر

کارتن هایی که در بالا مشاهده میکنید چند نمونه از کارتن لمینتی هستند که برای تولید این کارتن ها پس از مراحل چاپ و خدمات دیگر در مجموعه به وسیله دستگاه لمینت مقوای چاپ شده روی ورق های سه لا و پنج لایه لمینت میشود و با دستگاه دایکات به وسیله قالب مخصوص به شکل کارتن در سایز دلخواه شکل میپذیرد سپس این کارتن تیغ خورده به وسیله چسب و یا منگنه باکس میشود.

و اما کارتن های ساده ای که احتیاج به قالب ندارند و با دستگاه های خط کش برش به صورت کارتن شکل میگیرد.

این کارتن ها نسبت به کارتن های لمینتی مقرون به صرفه میباشد که در این نوع کارتن ورق های سه لایه و پنج لایه کارتنی با دستگاه خط کش برش و یا دستگاه فلکسور خط زده شده و برش داده میشود و چاپ  (نمونه چاپی ) این کارتن ها به صورت مستقیم روی کارتن انجام میشود. 

ضخامت این کارتن ها بستگی به وزن محصولی را دارد که داخل کارتن میخواهد قرار بگیرد که باید تصمیم این که کارتن ها سه لایه و یا پنج لایه باشد بر این اصل باشد.

کارتن سازی

کارتن سازی دیجی جعبه

جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه یکی از کارتن ساز های ایران در استان تهران میباشد که با پشتکار فراوان و تجربه چندین ساله خود در صنعت کارتن سازی توانسته که رضایت کامل مشتریان خود را اعم از کیفیت ، قیمت و زمان تحویل را بدست بیاورد و برای مشتریان جدید این اطمینان را میدهد که سفارشات خود  در زمینه جعبه و کارتن سازی با بهترین کیفیت در اختیار ایشان قرار دهد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فیس بوک تویتر پینترست linkedin تلگرام
خانه
فروشگاه
منو
0 موارد محصول