جعبه سازی

هدف از تولید جعبه

هدف از تولید جعبه

جعبه‌ سازی در واقع صنعت و حرفه‌ ای است که در یکی از مهمترین اقدامات، میتواند به ما در امر ارسال بسته‌ های صادراتی و پستی کمک نماید. ما در این مطلب قصد داریم ضمن معرفی این صنعت، درباره لزوم استفاده از کارتن‌ ها و جعبه‌ های مخصوص برای بسته بندی کالا‌ های مختلف، بخصوص کالا‌ های صادراتی صحبت کنیم. در نهایت نیز شما را با شرکتی آشنا خواهیم کرد که میتوانید برای ارسال کالا‌ های صادراتی خود، انواع کارتن، جعبه بخصوص جعبه میوه مقوایی و… را به آن‌ ها سفارش دهید؛ اما مسلماَ لازم است تا کمی شما را با صنعت کارتن سازی و انواع جعبه مقوایی و کارتن آشنا نماییم.

هدف از تولید جعبه

چرا باید برای محصولات خود جعبه درست کنیم ؟

هدف از تولید جعبه که بیشترین اهمیت بسته بندی را می توان برند سازی و ایجاد هویت برای محصول دانست.

در واقع مصرف کننده به همان اندازه که محصول را خریداری می نماید برند آن را نیز میخرد مثلا: شاید یک کرم مرطوب کننده صورت خریداری کرده است اما انتخاب آن تحت الشعاع آن برند قرار گرفته است.

بسته بندی درست و اصولی با طراحی مناسب نقش عمده ای در جداسازی برند ها و نام و نشانی کالا را برعهده دارند گاهی با شکل ظاهری بسته بندی و گاهی هم با استفاده از رنگ و روکش این کار انجام میگردد.

هدف بعدی بسته بندی حفاظت فیزیکی، انبار کردن، بازار یابی و فروش و حفاظت از کیفیت محصول میباشد. هدف از بسته بندی مواد غذایی این است که همزمان نگه داری آن ها افزایش یابد و هم به طور کلی از عوامل فساد درونی و بیرونی حفظ شود. همچنین حمل و نقل مواد غذایی بهتر و آسان تر انجام گردد.

جعبه سازی و کارتن سازی دیجی جعبه

همگام با فن‌ آوری‌ های روز این صنعت با بیش از ربع قرن تجربه ، راه‌ کارهای بصری مقرون به‌ صرفه و هوشمندانه‌ ای را برای نیل به اهداف تجاری و ارتقاء جایگاه برند شما پیشنهاد مینماید. 

این سازمان با هدف ارائه‌ی ابتکارات نو آورانه در صنعت چاپ و بسته‌بندی از سال 1385 فعالیت خود را آغاز نموده است و اکنون با اتکاء به سال‌ ها تجربه و آتلیه گرافیک طراحی تخصصی، ماشین‌ آلات کامل چاپ و بسته‌ بندی برای همکاری با شرکت های و کارخانجات آماده خدمات رسانی میباشد.

آموزش جعبه سازی

جعبه و یا کارتن از ورق و مقوا های تولید میشود که این جعبه ها پس از خدمات قبل از تولید جعبه با قالب هایی که با دستگاه های تیغ زنی انجام میشود به شکل جعبه مد نظر در می آید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *