جعبه کود

Fertilizer box

برای ارسال سفارش یا دریافت مشاوره برای بسته‌بندی مورد نظر خود، لطفا با شماره‌های زیر تماس بگیرید، روی واتساپ یا تلگرام پیام بگذارید و یا فرم زیر را پر نمائید، بزودی با شما تماس خواهیم گرفت.

اطلاعات تماس

بهزاد فرمند : 09121773549
داریوش سعید : 09194761644
کارخانه : 02155816832
تلگرام و واتساپ : 09194761644

 

جعبه کود

تمام گیاهان برای رشد و گلدهی به خاکی مناسب و حاوی مواد مغذی نیاز دارند که اغلب مواد مغذی، در خاک گلدان و باغچه وجود ندارد و یا به مقدار کافی نیست. به همین خاطر باید به گیاهان خود کود بدهیم تا این کمبود مواد مغذی در خاک جبران شود. بسته بندی محصولات کشاورزی و جعبه کود، سم و بذر و لوازم کشاورزی و ابزار باغبانی و …ما برای طراحی و  تولید جعبه‌های محصولات کشاورزی اعم از کود، سم، بذر، خاک و ابزار کشاورزی در تیراژ‌های بالا و همینطور در تعداد کم، تجربیات ارزشمند و توانمندی بالا در برآورده نمودن نیازهای شما را داریم. برای این کار ما از تیم طراحی متخصص برای تولید انواع جعبه‌های کارتنی، کارتن لمینیتی، جعبه مقوایی، منقسم‌های داخل جعبه، کاور محصول، لیبل قوطی، لیبل ظرف، لیبل بطری، لیبل سطل و سایر نیاز‌های صنعت کشاورزی استفاده میکنیم. در نتیجه پروژه شما با بهترین کیفیت، در کمترین زمان و با نازل‌ترین قیمت ارائه خواهد شد. طراحی و چاب جعبه برای محصولاتی از قبیل کود شیمیایی، کود آهن، کود هیومیک اسید، کود کامل، کود پلت مرغی، ورمی کمپوست، انواع خاک، بذر گیاه، سموم کشاورزی، ابزار باغبانی، ابزارآلات کشاورزی و غیره، در مجموعه جعبه سازی و کارتن سازی دیجی جعبه  به صورت صفر تا صد انجام میشود.

ما برای شما بسته بندی حرفه‌ای، در حد استانداردهای بین‌المللی، مستحکم و جذاب برای مشتریان داخلی و خارجی طراحی و چاپ می‌نماییم.

به یاد داشته باشید که قیمت جعبه‌‌ها در تعداد‌های بالاتر، بسیار مناسب خواهد بود، اما اگر در ابتدای کار هستید و قصد امتحان بازار را دارید، باید هزینه‌های اولیه تولید جعبه مانند طراحی گرافیک، لیتوگرافی و قالب را در نظر داشته باشید. بدیهی است در تمدید چاپ جعبه و سفارش‌های آتی این هزینه‌ها را پرداخت نخواهید کرد.

برای چاپ جعبه  کود، سم، بذر، بسته بندی محصولات کشاورزی و سایر اقلام کشاورزی و یا استعلام قیمت جعبه می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا از فرم روبرو نیازهای خود را بفرمایید تا با شما تماس بگیریم.

فراموش نکنید برای محاسبه قیمت جعبه ابعاد جعبه یا بسته بندی و تعداد مورد نیاز خود را باید مشخص و اعلام فرمایید.

×

راهنمای آنلاین دیجی جعبه!

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟