جعبه کفش %ابعاد جعبه کفش %ساخت جعبه کفش %ساخت جعبه کفش %جعبه کفش اماده %جعبه

جعبه کفش

اطلاعات تماس

بهزاد فرمند : 09121773549
داریوش سعید : 09194761644
کارخانه : 02155816832
تلگرام و واتساپ : 09194761644

جعبه کفش

این روزها طراحی های سه بعدی را می توان در هر گوشه و کناری دید، این گونه طرح ها بینندگان را به هیجان می آورند چرا که با طراحی های کلیشه ای و مرسوم دو بعدی تفاوت دارند. تولید کننده در داخل طراحی جعبه کفش این کفش های خوش رنگ یک عینک سه بعدی هم قرار داده است. وقتی کفش ها را از جعبه بیرون می آورید، تصویر یک جفت کفش را می بینید که به صورت سه بعدی در کف جعبه کفش نقش بسته اند و به نظر کاملاً واقعی می رسند. 

 

طراحی کارتن کفش و ایده های خلاقانه

طراحی جعبه کفش قرن های متمادی است که انسان ها کفش به پا می کنند. هر روز رقابت بر سر طراحی کردن کفشی که به چشم مشتریان جذاب تر و زیباتر به نظر آید، داغ تر و داغ تر می شود. تولید کنندگان می کوشند تا با به کار گیری مواد اولیه ای عالی و مرغوب و طراحی کفش هایی راحت تر و زیباتر و مقرون به صرفه تر گوی سبقت را از رقبای خود بربایند.

 

 

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست