جعبه کرم %[UFI ;VL %تولید جعبه کرم %قیمت جعبه کرم %جعبه کرم اماده %دیجی جعبه %

جعبه کرم

قیمت جعبه کرم
جعبه لوازم بهداشتی
جعبه کرم
جعبه کرم ابریشم
جعبه آرایشی و بهداشتی

اطلاعات تماس

بهزاد فرمند : 09121773549
داریوش سعید : 09194761644
کارخانه : 02155816832
تلگرام و واتساپ : 09194761644

یکی از ساده ترین راههای تشخیص لوازم آرایشی و بهداشتی مرغوب از نظر مشتریان، بسته‌بندی لوازم آرایشی و بهداشتی است. داشتن یک طراحی متناسب و ثبت لوگوی شرکت تولیدکننده لوازم آرایشی و بهداشتی و توضیحات لازم از آن بر روی بسته‌بندی میتواند از مواردی باشد که اکثر برندها و تولیدکنندگان معروف، آن را رعایت میکنند.

تمام این نکاتی که در مورد بسته‌بندی لوازم آرایشی و بهداشتی مطرح شد مربوط به بسته بندی جعبه محصول بود که اصطلاحا به آن بسته‌بندی ثانویه گفته می شود و تحقیق دیگری که از همان تعداد افراد گرفته شده است در مورد بسته‌بندی اولیه است که محصول مورد نظر را در بر می‌گیرد مانند تیوپ کرم و یا شیشه ادکلن.
و اینجا آمار بدست آمده از این تحقیق را ذکر میکنیم:

سلیقه ها برای جعبه کرم 

۹۰ درصد افراد گفته اند که مصرف تا آخرین قطره از محصول برای شان مهم است و ترجیح می‌دهند چیزی از محصول داخل تیوپ باقی نماند.
۸۱ درصد گفته اند که دیدن نام محصول روی تیوپ یا شیشه محصول و یا جعبه بسته‌بندی برایشان مهم است.
۷۸ درصد گفته اند که ترجیح می دهند که دستورالعمل روی خود شیشه محصول یا تیوپ آن نوشته شده باشد.
۷۷ درصد گفته اند که راحت باز کردن درپوش محصول برایشان مهم است.
و در پایان ۵۶ درصد هم گفته اند که شکل ظاهری و زیبایی محصول و جعبه بسته‌بندی اش، برایشان اهمیت بسیاری دارد.

بنابراین آمار بدست آمده، باید بدانیم که فناوری به طور مداوم در حال تکامل است و علم در حال تغییرکردن، به این معنی که درک اولیه ما از محصولات و بسته بندی آنها نیز تغییر می کند. به منظور هماهنگی با این رشد و همسو شدن با نیازهای صنعت، به شرکت ها و تولیدکنندگان توصیه میشود که نیاز به طراحی سفارشی برای بسته بندی محصولات خود را امری حیاتی بدانند و برای برند شدن کالای خود اقدام کنند.

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست

تماس با ما