جعبه چراغ خطر %تولید جعبه چراغ خطر %چاپ جعبه چراغ خطر %طراحی جعبه چراغ خطر %

جعبه چراغ خطر

جعبه و کارتن چراغ خطر

طراحی جعبه چراغ خطر

طراحی جعبه و کارتن چراغ خطر اغلب شامل الگو یا پترن تکرار شونده‌ای از لوگو یا برند تولیدکننده می‌شود. اما همیشه تفکر خارج از چارچوب یا (Think outside the box) برای ما اهمیت خاصی دارد و می‌توانیم طرح‌های متفاوت و خلاقانه‌ای به شما پیشنهاد دهیم تا از رقبای خود پیشی گرفته و در تولید جعبه و کارتن ایجاد تمایز نمایید. استفاده از رنگ‌های پنتون و خاص در چاپ، می‌تواند از کپی‌برداری و تقلب برند شما در بازار جلوگیری کند.

تولید کننده جعبه چراغ خطر ماشین

بسته بندی چراغ خطر

جعبه چراغ خطر باید گونه ای باشد که از چراغ خطر در برابر ضربه های احتمالی وارد شده محافظت کنند. از ویژگی های بارز در بسته بندی چراغ خطر میتوان به چاپ روی بسته اشاره کرد. نوع چاپ با توجه داشتن هزینه تمام شده و با توجه به توجیه پذیری آن میتواند به صورت فلکسو، سیلک و افست باشد. تاثیر یک چاپ خوب و به صرفه در کنار کیفیت مواد اولیه استفاده شده یک بسته بندی ایده آل برای کالا را تشکیل میدهد.

جعبه و کارتن سازی چراغ خطر خودرو

جعبه چراغ خطر

جعبه چراغ خطر با توجه به وزن و حساسیت این قطعات طراحی و تولید می شود. ممکن است چندین شرکت مختلف یک محصول را تولید کنند. ازین جهت رقابت بین شرکت های مختلف برای معرفی ویژگی های محصول خود مطرح است. در کنار کیفیت و اصلی بودن کالا، بسته بندی آن نیز می تواند حائز اهمیت می باشد. جعبه و کارتن مناسب بهمراه چاپ اختصاصی کیفیت دار ارزش کالای تولید شده را بیان میکند.

کارتن چراغ خطر

ما برای طراحی و تولید جعبه‌های چراغ خطر، لوازم یدکی و قطعات صنعتی، تیراژ‌های بالا و همینطور تعداد کم، تجربیات ارزشمند و توانمندی بالا برآورده نمودن نیازهای شما را داریم. برای این کار ما از تیم طراحی متخصص برای تولید انواع جعبه‌های مورد نیاز های صنعت خودرو، حمل و نقل و لوازم یدکی استفاده می‌کنیم و نتیجه پروژه شما با بهترین کیفیت، و کمترین زمان و با نازل‌ترین قیمت ارائه خواهد شد.

تولید جعبه چراغ خطر
طراحی جعبه چراغ خطر
ساخت جعبه چراغ خطر
تولید جعبه چراغ خطر
جعبه چراغ خطر2

جعبه و کارتن سازی  دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید . دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن، جعبه دایکات، جعبه لمینتی، جعبه مقوایی ، بهمراه چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.

تماس با ما