جعبه چای

جعبه چای

جعبه چای

کارتن و جعبه بسته بندی چای فروشگاهی و فله باید دارای ویژگی های منحصر به خود را دارا باشد تا با ویژگی خاص در بازار رقابتی بی نظیر باشد. برای متمایز بودن از سایر برند ها بهتر است در نوع بسته بندی تمرکز بیشتری گردد زیرا بسته بندی ظاهر اولیه محصول شما را نمایان مینماید.

تماس با ما

جعبه بسته بندی چای فروشگاهی

راهنمایی دیجی جعبه این است که جهت محافظت از چای هنگام بسته بندی، محصول را در پوشش‌های آلومینیومی بدون هوا و بعد در جعبه بسته بندی قرار می‌دهند تا علاوه بر جلوگیری از فاسد شدن محصول، در پروسه حمل و نقل و انبار کردن نیز به خوبی از آن مراقبت گردد.

تماس با ما

کارتن بسته بندی چای فله

چای به صورت فله هم در بازار به فروش می رسد و هم برای صادرات استفاده عرضه می‌گردد. عمدتا بسته ها به صورت وزن متفاوت تولید می شود.چای حساس به نور و گرما می باشد و کیفیت آن را تغییر می‌دهد. به همین منظور می‌بایست در پوشش‌های متالایزر (فویل) قرار بگیرد تا از بین رفتن خاصیت آن جلوگیری گردد.

تماس با ما
جعبه چای

صادرات انواع مختلف چای ایرانی

طبق بخشنامه صادر شده از وزارت صنعت، صادرات چای به صورت فله و بسته بندی بلامانع است. از کشورهایی که چای ایران را بیشتر استفاده می کنند می توان آذربایجان، ترکمنستان، ازبکستان، تاجیکستان و ترکیه را نام برد. روسیه ، آلمان، عراق، اندونزی و کشورهای زیادی از جهان نیز از چای ایرانی استفاده می کنند.

تولید جعبه چای در دیجی جعبه

شرکت دیجی جعبه که سابقه همکاری با برند های مطرح و پر طرفدار در زمینه چاپ جعبه چای را در کارنامه خود ثبت کرده است، در نظر دارد با بهره گیری از گروه خلاق و مستعد در زمینه طراحی، چاپ و بسته بندی نمونه های نوین بسته های چای را با توجه به سلیقه تولیدکنندگان وارد بازار صنایع مواد غذایی نماید. از جمله برند های معروف چای که افتخار همکاری با ایشان را داشتیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

چاپ جعبه چای

چای یکی از نوشیدنی های پر طرفدار ایرانی می باشد که از دیر باز تاکنون مورد استقبال قرار گرفته است.علاوه بر طعم و رنگ چای،دیگر مشخصه ای که مورد نظر مشتریان این محصول قرار می گیرد،جعبه و شکل ظاهری آن است.چاپ جعبه های چای در کشورهای خارجی از سالهای پیش تا به امروز تغییرات زیادی داشته و نسبت به ایران دارای تنوع بیشتری بوده است.

طراحی و تولید بسته بندی جعبه چای

قبل از مراحل چاپ جعبه چایی باید به طراحی جعبه توجه کرد . هر چقدر طراحی شما بهتر باشد مشتری به خرید محصول شما راغب تر است . رنگ و طرح روی جعبه میتواند بیش از هر چیزی دید مشتری را به سمت خود بکشاند برای طراحی جعبه باید از رنگ های شاد و گرم نیز استفاده کرد و حس خوب یک نوشیدنی داغ را در سرمای زمستانی به مخاطبان خود انتقال دهد . انواع چای های مختلف مانند چای سبز و قرمز و … با طراحی و رنگ بندی مانند اسم خود می تواند نشان دهنده ی نوع چای برای مشتریان باشد .

گروه تولیدی جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه 

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست

تماس با ما 

چاپ جعبه چای

دیج جعبه راهی برای بسته بندی مدرن محصولات شما

.

جعبه چای رفاه لاهیجان
جعبه چای مشکی دو غزال
جعبه چای دوغزال
جعبه چای محمود
×

راهنمای آنلاین دیجی جعبه!

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟