جعبه پیتزا %تولید جعبه پیتزا %چاپ جعبه پیتزا %ساخت جعبه پیتزا %تولید و چاپ جعبه پیتزا

جعبه پیتزا

ابعاد جعبه پیتزا
جعبه پیتزا ارزان
جعبه پیتزا خام
خرید اینترنتی جعبه پیتزا
جعبه پیتزا مثلثی

اطلاعات تماس

بهزاد فرمند : 09121773549
داریوش سعید : 09194761644
کارخانه : 02155816832
تلگرام و واتساپ : 09194761644

 

طراحی وچاپ جعبه پیتزا

این نوع جعبه از آنجایی که یک محصول غذایی است، به یک بسته بندی مناسب نیاز دارد که گرما و تازگی محصول را حفظ کرده و آن را در هنگام دلیوری سالم نگه دارد. از این رو جعبه پیتزا سفارشی می تواند به عنوان یک راه حل بسته بندی موثر در نظر گرفته شود. اکثر شرکت های بسته بندی سفارشات را طبق نیاز مشتری می گیرند. مزیت استفاده از این جعبه ها بسیار زیاد است که در ادامه به آن میپردازیم. استفاده از فونت های زیبا و دیگر تم های اختصاصی که در روی جعبه چاپ میشود باعث جذابیت آن میگردد.

چگونه جعبه پیتزا با چاپ اختصاصی فروش شما را افزایش میدهد

شخصی سازی جعبه پیتزا و چاپ اختصاصی کمک بسزایی در جذب مشتری می کند. جعبه پیتزا اختصاصی از مواد درجه یک چاپ و تولید میشود، همچنین با رنگ ها و طرح های مختلف زیبایی خاصی را به محصول شما می بخشد. جعبه پیتزا اختصاصی نقش پر رنگی در جذب مشتری برای فست فود شما ایفا میکند. برند های زیادی هستند که با چاپ اختصاصی جعبه پیتزا نام رستوران و فست فود خود را بر سر زبان ها انداخته اند که از بین آنها میتوان به پرپروک، کندیک، پدر خوب و … اشاره کرد.این نام ها با تکنیک های خاص بازاریابی نام برند خود را به محبوبیت رسانده اند که یکی از این المان های تبلیغاتی چاپ اختصاصی جعبه های غذا و فست فود میاشد. حتی می توان گفت چاپ اختصاصی جعبه بیشترین تاثیر در برند سازی را دارد و باعث میشود نام برند شما در ذهن مشتری باقی بماند.

 

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.