جعبه پرتقال %جعبه میوه %قیمت جعبه پرتقال %تولید جعبه پرتقال %طراحی جعبه پرتقال %

جعبه پرتقال

خرید جعبه پرتقال
ابعاد جعبه پرتقال
قیمت جعبه پرتقال

اطلاعات تماس

بهزاد فرمند : 09121773549
داریوش سعید : 09194761644
کارخانه : 02155816832
تلگرام و واتساپ : 09194761644

 

جعبه پرتقال

برای جابجایی و فروش میوه از جعبه های مقوایی و محکم استفاده می شود. بسته به نوع و اندازه میوه شکل بسته بندی متفاوت می شود. بعضی میوه ها نباید روی هم قرار بگیرند چون باعث خراب شدن و له شدن میوه های زیرین می شوند. برای میوه های صادراتی از بسته بندی های مقاوم و شکیل استفاده می شود که میوه ها را محافظت کند و همچنین برای مشتری جذاب باشد. جنس این جعبه پرتقال ها می تواند از انواع کرافت، سی فلوت، بی فلوت، ای فلوت و پنج لا بسیار محکم باشند. برای زیبا تر شدن این جعبه ها از سلفون و پنجره های خاص استفاده می شود.

جعبه میوه متوسط

این جعبه ها برای میوه های صادراتی پر کاربرد هستند چون میوه ها روی هم له نمی شوند و تا مقصد سالم می مانند.

جعبه میوه بزرگ

برای جابه جا کردن میوه هایی مانند سیب و پرتقال که به آسانی خراب نمی شوند استفاده می شوند و تعداد زیادی محصول را با آن ها جابجا می کنند.

جعبه میوه کرافت

جنس کرافت همواره طرفداران خودش را دارد و به دلیل حس خاکی بودن که القا می کند مشتری را جذب کرده و خرید را افزایش می دهد. جنس کرافت مخصوصا برای محصولات ارگانیک استفاده می شود.

جعبه میوه لاکچری

این جعبه پرتقال  ها در فروشگاه های لوکس استفاده می شوند و مخاطب خاص خودشان را دارند. در کشور های خارجی از آن ها به عنوان هدیه هم استفاده می شود.

جعبه میوه تکی

برای میوه هایی که تکی به فروش می رسند و معمولا گران هستند استند طراحی می شود تا میوه را به بهترین شکل نگه داری کند و از سویی دیگر مشتری را به خود جلب کند.

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.