جعبه مرغ سوخاری %تولید جعبه مرغ سوخاری %چاپ جعبه مرغ سوخاری %

جعبه مرغ سوخاری

تولید جعبه مرغ سوخاری
چاپ جعبه مرغ سوخاری
بسته بندی جعبه مرغ سوخاری
طراحی جعبه مرغ سوخاری

اطلاعات تماس

بهزاد فرمند : 09121773549
داریوش سعید : 09194761644
کارخانه : 02155816832
تلگرام و واتساپ : 09194761644

جعبه مرغ سوخاری

در بین محصولات بسته بندی فست فود و رستوران، جعبه مرغ سوخاری بعد از جعبه برگر و پیتزا پرکاربرد ترین جعبه مورد استفاده است. علاوه بر این با ایده برداری از برند های مطرحی همچون kfc امکان بهره مندی از خلاقیت و نوع آوری در تولید این نوع جعبه وجود دارد.

خرید جعبه مرغ سوخاری

غذاهای سوخاری با توجه به نوع پخت ، وزن و البته ویژگی روغنی تر بودن نسبت به سایر غذاها جعبه های خاص خود را نیاز دارد و انواع طرح های آن عبارت اند از: قفلی، سفره ای، دسته دار، صندقی و… که به طور کل با قفل لاگباتم ارائه میشود و همچنین بر خلاف سایر جعبه ها به جای سایز بندی بر اساس ارقام به صورت جعبه دوتیکه، جعبه سه تیکه، جعبه پنج تیکه بخش بندی میشوند.

چاپ جعبه سوخاری

برای تولید جعبه های سوخاری با وجود اینکه مقوا های مختلفی در صنعت بسته بندی قابل استفاده می باشند، اما مشخصا از مقوای ایندربرد یا مقواهای خاص با لایه ی پلی اتیلن شده استفاده می‌شود چرا که سوخاری بر عکس خیلی از موارد دیگر که با جعبه در ارتباط نیستند ، در تماس مستقیم با مقوا قرار دارد و به علت ساختار غذایی اش بالاترین جذب میکروب را نیز دارا می باشد که این مسئله موجب محدود شدن مقواهای مصرفی در این حوزه است.

از نظر پروسه چاپ جعبه های مرغ سوخاری در بیش از ۹۹درصد موارد با چاپ افست شکل می گیرند، که این نوع چاپ از رایج ترین و با کیفیت ترین شیوه ی چاپ مرسوم در دنیا می باشد.اما چند نکته ی مهم در رابطه با جعبه ی سوخاری وجود دارد که باید به آن اشاره کرد:

اول اینکه یک‌ جعبه ی مرغ سوخاری خوب باید هواکش های متعددی را در محل های مناسب داشته باشد، دوم باید استحکام لازم را نیز داشته باشد و نهایتا اینکه مقوای مصرفی با گرماژ مناسب درتولید به کار رفته باشد تا روغن به سمت دیگر آن رسوخ نکند و‌موجب چرب شدن دست، میز یا سایر وسایل مصرف کننده نشود.

سفارش جعبه سوخاری

البته باید توجه شود که علاوه بر جعبه های مرغ کنتاکی، سطل های بزرگ سوخاری نیز موجود می باشند که غالبا برای سفارشات و پیشنهادات خانوادگی از آن استفاده می شود . این سبک از ظرف ها با ساختار ایندربرد با لایه ی مجهز به پلی اتیلن در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرند.

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.

تماس با ما