جعبه ماسک %قیمت جعبه ماسک %ابعاد جعبه ماسک %کارتن ماسک پزشکی %خرید ماسک جعبه

جعبه ماسک

جعبه ماسک

سایز و نوع بسته بندی ماسک

باکس های ۵٠ عددی ماسک، در جعبه های بهداشتی از جنس مقوای دارویی (ایندر برد) بسته بندی میشوند. با دسترسی آسان به ماسک های داخل جعبه توسط پرفراژ ایجاد شده روی درِ محصول، مانند جعبه دستمال کاغذی. کاربرد این نوع بسته بندی در بیمارستان ها، کلینیک ها، سالن های آرایش و… میباشد. ابعاد ماسک های یکبار مصرف پزشکی به صورت معمول در عرض و طول 9 تا 10 الی 18 تا 20 میباشند. ابعاد ماسک ها متعدد هستید جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه اینجا ابعاد کلی را برای شما قرار دادم و ابعاد میانگین ماسک یک بار مصرف بزرگسالان 9 الی 17.5 میباشد. ابعاد ماسک یک بار مصرف کودکان هم میانگین بین ۸ در ۱۲ در بیشتر مواقع در نظر گرفته شده است.

ابعاد جعبه ماسک

ابعاد و جنس جعبه ماسک

ابعاد جعبه ماسک های یکبار مصرف پزشکی به صورت معمول در عرض و ارتفاع  9.5 تا ۱۰ سانت و طول جعبه ماسک 19.5 سانت میباشد. ابعاد ماسک ها متعدد هستید ما اینجا ابعاد کلی را برای شما قرار دادم و ابعاد میانگین ماسک  در نظر گرفته شده است. معمولا جعبه ماسک از مقوای بهداشتی (ایندربرد) برای این جعبه ها استفاده میشود که در گرماژ گوناگونی به دستور مشتری تولید میشود. برای جعبه های سفارشی مدت زمان تحویل یک هفته کاری میباشد و حتما ماسک باید در جعبه های مقوایی بسته بندی شوند تا مشتریان امکان خرید آنها را بدون آلوده شدن ماسکها داشته باشند. در غیر این صورت با تماس دست با ماسک برای برداشتن آن ماسکها نیز ممکن است آلوده شوند.

جعبه ماسک

جعبه ماسک آماده

جعبه ماسک یکی از نیازهای الزامی و فوری تولید کنندگان ماسک است. در زمانی که بحران اپیدمی کرونا یا همان کووید 19 در جهان فراگیر شد، نیاز به تولید و مصرف ماسک افزایش زیادی یافت. برای رفع این نیاز در ایران کارگاه‌های تولیدی ماسک زیادی شکل گرفته است. این تولیدکنندگان برای عرضه ماسک‌های تولید شده نیاز به جعبه‌های مناسب و بهداشتی دارند. جعبه ماسک آماده در  جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه برای حل مشکل بسته بندی ماسک‌های صورت پزشکی یا جراحی سه لایه در ابعاد مناسب و استاندارد تولید شده است و از طریق شماره های درج شده در صفحه تماس با ما تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم را برای ارسال جعبه ماسک به شما بدهند.

جعبه ماسک اماده

جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا، کاغذ و کارتن و همچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید.  دیجی جعبه، تولید کننده انواع کارتن، جعبه دایکات، جعبه لمینتی، جعبه مقوایی، به همراه چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.