جعبه لوازم الکتریکی %تولید جعبه لوازم الکتریکی %چاپ حعبه لوازم الکتریکی %

جعبه لوازم الکتریکی

خرید جعبه لوازم یدکی
ساخت جعبه برد الکترونیکی
چاپ چعبه لوازم الکتریکی

اطلاعات تماس

بهزاد فرمند : 09121773549
داریوش سعید : 09194761644
کارخانه : 02155816832
تلگرام و واتساپ : 09194761644

 

 

اهمیت جعبه لوازم الکتریکی

بسته بندی و جعبه لوازم الکتریکی و لوازم برقی و نیز محصولات مرتبط با کامپیوتر و متعلقات رایانه به صورت مستقیم با مصرف‌کننده ارتباط برقرار می‌کنند. این نوع محصولات نیاز به توجه ویژه‌ای بر کیفیت بسته‌بندی و جعبه و همینطور طرح و خلاقانه بودن آن دارند. تحقیقات نشان داده‌‌اند که وضوح و خوانا بودن اطلاعات مهم محصول روی جعبه از هر چیز دیگری مهم تر است. با توجه به اهمیت مشخصات فنی این نوع محصولات، ویژگی‌ها و نکات مهم محصول حتما باید در وجه اصلی جعبه درج شده باشند. اطلاعات کامل‌تر این محصولات بر روی وجه‌های کناری جعبه و البته به صورت یک بروشور تکمیلی در داخل جعبه قید می‌شوند. نمایش تصویر واضح و جذاب محصول بر روی جعبه ضروری است، مگر اینکه محصول از قبل شناخته شده و برند برای مشتری آشنا باشد، مانند گوشی‌های موبایل برند اپل یا سامسونگ. این نوع محصولات صرفا با درج لوگو تولید‌کننده بر روی جعبه ارتباط مناسب را با مشتری برقرار کرده و منجر به فروش می‌شود.

 

خدمات طراحی و تولید بسته‌بندی نگاره نفیس برای تولیدکنندگان لوازم و قطعات الکترونیک و کامپیوتری از صفر تا صد می‌باشد. این خدمات شامل عکاسی صنعتی یا عکاسی هنری از محصول، محاسبه ابعاد، انتخاب و طراحی قالب جعبه، طراحی فوم یا منقسم برای داخل جعبه، طراحی و چاپ جعبه می‌شود.

 

ما برای طراحی و  تولید جعبه‌های لوازم برقی و الکترونیک و لوازم و قطعات کامپیوتری در تیراژ‌های بالا و همینطور در تعداد کم، تجربیات ارزشمند و توانمندی بالا در براورده نمودن نیازهای شما را داریم. برای این کار ما از تیم طراحی متخصص برای تولید انواع جعبه‌های کارتنی، کارتن لمینیتی، جعبه مقوایی، منقسم‌های داخل جعبه، کاور محصول، لیبل دستگاه، لیبل قطعه، جعبه های کارتنی دایکاتی، جعبه های کیبوردی، جعبه اکسسوری، پاکت مقوایی، جعبه لامپ، جعبه باطری، جعبه نرم افزار، جعبه لوازم برقی منزل، جعبه های فانتزی، جعبه لوازم موبایل، جعبه لوازم کامپیوتر، جعبه برای متعلقات رایانه، جعبه کالای دیجیتال، جعبه لوازم گوشی، جعبه لوازم جانبی، لوازم دوربین، جعبه و کاور کابل و سیم، پاکت گیم و بازی و سایر نیاز های صنعت الکترونیک، برق و کامپیوتراستفاده می‌کنیم. در نتیجه پروژه شما با بهترین کیفیت، در کمترین زمان و با نازل‌ترین قیمت ارائه خواهد شد.

 

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.