جعبه لنت %کارتن لنت %طراحی جعبه لنت %تولید جعبه لنت %چاپ جعبه لنت %

جعبه لنت

جعبه لنت

دیجی جعبه

خدمات یکپارچه طراحی، فنی و تولید باعث شده که ما هنگام محاسبه بهینه ترین ابعاد و متریال جعبه لمینی لوازم یدکی خودرو، بسیار توانا و با تجربه باشیم. همین امر مهمترین عامل جهت کاهش هدر رفت متریال مصرفی و ارزاتر شدن قیمت نهایی جعبه لنت خودرو و کارتن بدون کاهش کیفیت میشود. این نقطه مزیت ما نسبت رقبا است. با توجه به اینکه دیجی جعبه برای تولید جعبه و کارتن در تهران مستقر میباشد و همچنین واحد لجستیک مجتمع دیجی جعبه توانای کامل جهت ارسال تمام نقاط کشور و حتی کشور همسایه را دارد.

لنت-ترمز-جلو-پراید-پارس-صادراتی

مقاومت جعبه و کارتن لنت

با توجه به مقاومت بسته بندی در مقابل وزن متمرکز محصول، نیز وزن وارد شده بر یک بسته از سایر بسته های چیده شده در انبار بر آن و نیز مقاومت در مقابل رطوبت از نکات مورد بررسی در طراحی بسته بندی است. جعبه و کارتن لنت به صورت لمینتی و غیر لمینتی به صورت دایکاتی و روش های دیگر تولید می شوند و نوع چاپ با توجه مورد مصرف پیشنهاد میشود. که جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه با بکار گیری دستگاه های روز میتواند به مشتریان خود اطمیان کامل دهد که برای لنت و یا لوازم یدکی خودرو خود بهترین جعبه را داشته باشند.

کارتن لنت

جعبه لنت

جعبه سازی و کارتن سازی لنت باید گونه ای باشند که از محصول  هنگام ضربه، جابجایی ها و حمل و نقل تا حدی محافظت کنند. از ویژگی های بارز کارتن یا جعبه میتوان به چاپ روی بسته اشاره کرد. نوع چاپ با توجه نوع محصول و هزینه جعبه بصورت فلکسو، سیلک و افست میباشد. تاثیر یک چاپ خوب و به صرفه در کنار کیفیت مواد اولیه استفاده شده یک بسته بندی ایده آل برای جعبه را تشکیل میدهد. برای تولید یک جعبه مناسب برای لنت باید به تمام اصول تولید جعبه لنت توجه کرد تا بهترین ها برای محصولات مشتریان تولید شود.

جعبه لنت
جعبه لنت پارس سبز
طراحی جعبه لنت ترمز
جعبه لنت پراید
جعبه لنت
جعبه لنت پارس سبز
جعبه لنت ترمز

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست

تماس با ما