جعبه لمینتی

انواع جعبه لمینتی
جعبه لمینتی
قیمت جعبه لمینتی
تولید کننده جعبه لمینتی
خرید جعبه لمینتی
چاپ جعبه لمینتی
جعبه لمینتی چیست
تولید جعبه لمینتی

اطلاعات تماس

بهزاد فرمند : 09121773549
داریوش سعید : 09194761644
کارخانه : 02155816832
تلگرام و واتساپ : 09194761644

 

جعبه لمینتی چیست؟

قبل از آشنا شدن با جعبه های ساخته شده از لمینت بهتر است با پوشش لمینت آشنا شویم. لمینت یک نوع پوشش یا یک لایه محافظ لوکس است که می توان آن را بر روی محصولات چاپی نیز به کار برد. لمینت قادر است مقوای خشک و مات را به یک صفحه براق و شفاف تبدیل کند. اعمال چاپ بر روی لمینت بر جذابیت آن می افزاید. بیشتر جعبه های لمینتی برای کالاهای لوکس استفاده می شوند. علاوه بر خاصیت لوکس بودن، این لایه محافظ قادر است کالا را در برابر پارامتر های مختلف مانند نور و آب محافظت کند. ورق های لمینت از ترکیبات کاغذ و پلاستیک تشکیل شده اند. کاغذ های فشرده و تیره رنگ در مقداری مشخص آب خیس می خورند و در رزین هایی مانند فنل و ملامین قرار می گیرند و همچنین با دیگر رزین های شیمیایی مخلوط شده و کاغذ لمینت را به وجود می آورند این کار سبب می شود که یک ورقه سخت تشکیل شود. برای تولید این کاغذ ها شفاف نیاز به ماشین آلات خاص و ویژه این کار است. خطوط امولوسیون کاغذ، ماشین آلات خشک کننده و خنک کننده نیز از ملزومات تولید کاغذ های لمینت است. در مرحله نخست کاغذ های تولید شده در رزین خیس می خورند تا به خوبی رزین را به خود جذب کنند سپس زمانی که کاغذ از مواد رزین اشباع شد، در ماشین آلات مخصوص این کار خشک می شوند تا لایه لمینتی آن ها تثبیت شود. در نهایت کاغذ ها به اندازه مورد نظر برش خورده و آماده ساخت جعبه لمینتی می شوند.

انواع جعبه های لمینتی

همان طور که گفته شد لمینت یک لایه براق است که بر روی کاغذ یا جعبه سفارسی چاپ می شود. لمینتی که بر روی کاغذ یا مقوا پوشش داده می شود یک فیلم PET می باشد که کاغذ به آن انباشته شده است و سپس به جعبه  لمینتی تبدیل می شود. جعبه های لمینتی دو نوع هستند. لمینت براق و لمینت مات. لمینت براق جلوه بیشتر و بهتری دارد و می تواند یک جعبه سفارشی با آن تولید کرد. این جعبه لمینتی که براق و شفاف است علاوه بر فرآیند پوشش لمینت از یک لاک الکل UV نیز تشکیل شده اند. جعبه هایی که از لمینت براق استفاده می کنند مقاوم تر و مستحکم تر هستند. از آن جایی که در روند تولید لمینت براق فشرده سازی نقره نیز به کار گرفته می شود، کاغذ ها و جعبه های  لمینتی براق بسیار محکم تر هستند. نوع بعدی لمینت، لمینت های مات است که این حالت نیز طرفداران خود را دارد. لمینت مات نیز می تواند یک روش آسان تر و کم هزینه تر در تولید جعبه لمینتی باشد. در این مدل از لمینت ها کیفیت کار لوکس تر و سفارشی تر می باشد و از رنگ ها و پالت های متنوع تری می توان استفاده کرد. انعطاف پذیری در لمینت های مات بیشتر است. به طور کلی می توان گفت جعبه لمینتی یک گزینه برای کالاهایی است که نیاز به عرضه لوکس تر و یا نگهداری ویژه تری نسبت به سایر کالاها دارند.

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.

×

راهنمای آنلاین دیجی جعبه!

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟