جعبه عروسک

جنس جعبه عروسک

بیشتر مواقع برای تولید جعبه عروسک از مقوای 350و400گرمی استفاده میشود.

چاپ جعبه عروسک

چاپ جعبه عروسک از نوع افست و 2 الی 4 رنگ میباشد.

نوع جعبه عروسک

جعبه عروسک دارای یک سر قفلی و یک سر دارویی میباشد.

این نوع جعبه ها در واقع تکنیک مارکتینگ هستند برای فروش محصول به کودکان و جذب آن ها. این جعبه ها کیفیت محصول را به مشتری نشان می دهند و او را مشتاق خرید می کنند.

عروسک ها یکی از اسباب بازی های پرطرفدار کودکان هستند و برای بسته بندی آن ها معمولا از جعبه های محکم استفاده می شود تا آسیب نبینند. علاوه بر استحام جعبه زیبایی بیشتری دارد و می توان آن را بازیافت کرد. بسیاری از تولید کنندگان برای جلب نظر کودکان از جعبه های طلقی استفاده می کنند. برای عروسک های دست ساز خانگی معمولا از بسته بندی های خاص و هنری با جنس کرافت استفاده می شود.

بسیاری از افراد برای کودکان به عنوان هدیه عروسک می خرند و بسته بندی شیک و لوکس برای آن ها مهم است. برای این منظور از جنس های خاص و چاپ های زیبا و ساده استفاده می شود.

برای فروش عروسک های کوچک و متوسط در فروشگاه ها از استند استفاده می شود که هزینه بسته بندی ان را کاهش می دهد و کودکان را به خرید عروسک تشویق می کند. استند های عروسک به صورت تکی و چند تایی هستند و بسته به نوع و وزن عروسک تهیه می شوند.

عروسک هدیه مناسبی برای یک دختر بچه است و بسته بندی مناسب باعث جذب بیشتر دختر بچه به عروسک میشود.این مدل موهای زیبا و صندل دارد. هدیه ایده آل برای غواص کوچک شما
هدیه شگفت انگیز برای گروه سنی 5 تا 8 سال و رنگ و شخصیت کارتونی چاپ شده بر روی یک اسباب بازی بسته به میزان موجود بودن ممکن است متفاوت باشد.مجموعه دیجی جعبه تولید کننده انواع جعبه عروسک در ابعاد و رنگ های مختلف به سفارش مشتری است.

حداقل سفارش این نوع جعبه 1000 عدد میباشد

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.

×

راهنمای آنلاین دیجی جعبه!

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟