جعبه عروسک

جنس جعبه عروسک

بیشتر مواقع برای تولید جعبه عروسک از مقوای 350و400گرمی استفاده میشود.

چاپ جعبه عروسک

چاپ جعبه عروسک از نوع افست و 2 الی 4 رنگ میباشد.

نوع جعبه عروسک

جعبه عروسک دارای یک سر قفلی و یک سر دارویی میباشد.

حداقل سفارش این نوع جعبه 1000 عدد میباشد

جعبه بسته بندی و ایده پردازی جعبه

جعبه عروسک های وارد شده از سایر کشورها نیز در فروشگاه های بسیاری موجود می باشند و از نظر رقابتی جعبه و بسته بندی هایشان بسیار با اهمیت می باشد. با استفاده از جعبه های عروسک شکیل که در ایران تولید میشوند میتوانیم با نمونه های خارجی رقابت کنیم. جعبه های دسته دار نیز می تواند در حمل راحت عروسک ها بدون نیاز به نایلون کمک کند و خاصیت بازیافتی از کارتن‌ها می تواند در چرخه اقتصادی به صرفه و قابل توجه باشد.

جعبه-عروسک-دو-تکه-کرافت

بسته بندی جعبه عروسک

عروسک یکی از اسباب بازیهای پرطرفدار کودکان هستند و برای بسته بندی آن ها معمولا از جعبه های محکم استفاده می شود تا آسیب نبینند. علاوه بر استحکام جعبه، زیبایی بیشتری دارد و می توان آن را بازیافت کرد. بسیاری از تولیدکنندگان برای جلب نظر کودکان از جعبه های طلقی استفاده می کنند که امکان این را داشته باشد که جلوه اصلی عروسک را از روی جعبه دید و بسته بندی شکیلی میباشد که فروشندگان میتوانند عروسک داخل جعبه را به مشتریان خود نشان دهند.

جعبه-عروسک-ساده

طراحی جعبه عروسک

جعبه عروسک باید به گونه ای باشد که برای فروش محصول به کودکان و جذب آن ها طراحی جذاب کودکانه داشته باشد. این جعبه ها کیفیت محصول را به مشتری نشان می دهند و او را مشتاق خرید می کنند. برای فروش عروسک های کوچک و متوسط در فروشگاه ها از استند استفاده می شود که هزینه بسته بندی آن را کاهش می دهد و کودکان را به خرید عروسک تشویق می کند. استند های عروسک به صورت تکی و چندتایی هستند و بسته به نوع و وزن عروسک تهیه می شوند.

جعبه-عروسک-مینیون

جعبه سازی دیجی جعبه

برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا، کاغذ و کارتن و همچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه، تولید کننده انواع کارتن، جعبه دایکات، جعبه لمینتی، جعبه مقوایی، با  چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.

×

راهنمای آنلاین دیجی جعبه!

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟