جعبه شیرینی چوبی %سایز جعبه شیرینی %جعبه شیرینی خواستگاری %جعبه شیرینی خامه ای

جعبه شیرینی

جعبه سازی شیرینی
جعبه شیرینی اماده
جعبه شیرینی خانگی
جعبه شیرینی در تهران
جعبه شیرینی
چاپ جعبه شیرینی

اطلاعات تماس

بهزاد فرمند : 09121773549
داریوش سعید : 09194761644
کارخانه : 02155816832
تلگرام و واتساپ : 09194761644

 

جعبه شیرینی

چاپ جعبه شیرینی به دلیل مصرف بالای شیرینی جات،بسیار حائز اهمیت است. در واقع شیرینی از جمله خوراکی هایی می باشد .که در تمام مراسم ها و روزهای سال مصرف میشود در نتیجه باید در چاپ جعبه شیرینی،برندینگ و بهداشتی بودن جعبه مد نظر قرار گیرد. یکی از عوامل فروش بالا و همراه ساختن مشتری داشتن بسته بندی مناسب می باشد.چاپ جعبه شیرینی به دلیل مجلسی بودن این محصول نیز مهم است.

 

چاپ و ساخت انواع جعبه شیرینی

یکی از محصولات خلاقانه و زیبا،چاپ و تولید انواع زیره برای کیک می باشد.در این روش طرح و لوگو قنادی بر روی مقوا چاپ میشود سپس مقوا چاپ شده بر روی مغذی لمینت می شود. که استحکام بالایی داشته و برای زیره کیک بسیار مناسب می باشد. نکته مهم برای چاپ زیره کیک این است که برای بهداشتی شدن محصول،باید بر روی مقوا یا گلاسه سلفون کشید تا محصول ارتباط مستقیم با سطح مقوا نداشته باشد. شکل نهایی زیره های کیک میتواند اشکال مختلفی داشته باشد که این امر در جذب مشتری بسیار تاثیر گذار است.

 

ابعاد جعبه شیرینی

یکی از محصولات خلاقانه و زیبا،چاپ و تولید انواع زیره برای کیک می باشد.در این روش طرح و لوگو قنادی بر روی مقوا چاپ میشود. سپس مقوا چاپ شده بر روی مغذی لمینت می شود .که استحکام بالایی داشته و برای زیره کیک بسیار مناسب می باشد. نکته مهم برای چاپ زیره کیک این است .که برای بهداشتی شدن محصول،باید بر روی مقوا یا گلاسه سلفون کشید .تا محصول ارتباط مستقیم با سطح مقوا نداشته باشد. شکل نهایی زیره های کیک میتواند. اشکال مختلفی داشته باشد که این امر در جذب مشتری بسیار تاثیر گذار است.

 

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.