جعبه شلوار %تولید جعبه شلوار %ساخت جعبه شلوار %چاپ جعبه شلوار %طراحی جعبه شلوار %

جعبه شلوار

جعبه شلوار کادویی جبن
تزئین جعبه شلوار
جعبه شلوار کادویی
تولید جعبه شلوار

اطلاعات تماس

بهزاد فرمند : 09121773549
داریوش سعید : 09194761644
کارخانه : 02155816832
تلگرام و واتساپ : 09194761644

 

جعبه شلوار

جعبه شلوار به گونه ای است که می توان بعد از خارج کردن محصول از بسته آن را مجددا استفاده کرد و یا به محصول دیگری تبدیل کرد. مثلا بعضی از پوشاک هستند که از جعبه آنها به عنوان چوب لباسی استفاده می کنند. اینگونه بسته بندی دو منظوره طراحی شده اند، هم برای حفاظت از محصول هم برای استفاده به عنوان وسیله ای قابل استفاده در زمینه های دیگر.
بسته بندی بعضی از پوشاک به گونه ای است که به محض اینکه مشتری بسته را می بیند، می فهمد که چه چیزی درون جعبه است. اینگونه بسته بندی ها بسیار هوشمندانه طراحی شده اند و مشتری را سریع به خود جلب می کنند.

تولید جعبه شلوار

چاپ جعبه شلوار برای تولیدی های پوشاک و شلوار بسیار مهم است. بسته بندی  دارای ظاهر زیبایی می باشند که برای هدیه دادن جلوه مناسبی دارند.این امر نیز در چاپ جعبه ها در نظر گرفته می شود تا جعبه شیک و چشم نواز باشد.چاپ جعبه  پیش از آنکه چاپ پیچیده ای داشته باشد،دارای جلوه های تکمیلی مانند طلاکوبی یا نقره کوبی،و یا یووی موضعی می باشد.چاپ پک شلوار برای ارائه محصول و بالا بردن فروش و حفظ محصول در برابر صدمات انجام می شود. یکی از ایرادات چاپ بسته بندی شلوار این است که ساختار جعبه مانع از دیده شدن محصول داخل آن می شود و این امر باعث می شود تا مصرف کننده شلوار را از داخل جعبه خارج کند تا بتواند رنگ و جنس آنرا ببیند. اما ما در مجموعه چاپ سه پاس با طراحی خلاقانه و حرفه ای این موضوع را بررسی کرده و یک پک  خلاقانه برای آن ارائه داده ایم. در واقع بسته بندی و جعبه هویت و معرف کالا می باشد.با یک بسته بندی جالب و خلاقانه می توان مصرف کننده را جذب کرد و برند و محصول خود را در ذهن مشتری حک کرد. در بحث برندینگ یکی از مسائل مهم و تاثیر گذار داشتن یک بسته بندی حرفه ای بسیار موثر است. یکی از تکنیک های فروش و برندینگ،ساختن یک تصویر مثبت در ذهن مصرف کننده است

 

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.