جعبه شامپو %تولید جعبه شامپو %چاپ جعبه شامپو %طراحی جعبه شامپو %ساخت جعبه شامپو %

جعبه شامپو

ساخت جعبه شامپو
عروسک با جعبه شامپو
کار دستی با جعبه ی شامپو
چاپ جعبه شامپو
طراحی جعبه شامپو
کار دستی با جعبه شامپو
تولید جعبه شامپو

اطلاعات تماس

بهزاد فرمند : 09121773549
داریوش سعید : 09194761644
کارخانه : 02155816832
تلگرام و واتساپ : 09194761644

جعبه شامپو

بسته بندی جعبه شامپو با توجه به اندازه و حساسیت طراحی می شود. ممکن است هزاران شرکت مختلف یک محصول را تولید کنند. ازین جهت رقابت بین برندهای مختلف برای معرفی ویژگی های کالای خود مطرح است.

در کنار کیفیت محصول، بسته بندی آن نیز می تواند حائز اهمیت می باشد. جعبه و کارتن مناسب با چاپ اختصاصی با کیفیت ارزش کالای تولید شده را بالا میبرد و همچنین به برند شدن در بازار و شناخت بیشتر مشتری با کالا و یا محصول شما، تاثیرگذار باشد.

اهمیت جعبه شامپو

یکی از ساده ترین راههای تشخیص لوازم آرایشی و بهداشتی مرغوب از نظر مشتریان، بسته‌بندی لوازم آرایشی و بهداشتی است. داشتن یک طراحی متناسب و ثبت لوگوی شرکت تولیدکننده لوازم آرایشی و بهداشتی و توضیحات لازم از آن بر روی بسته‌بندی میتواند از مواردی باشد که اکثر برندها و تولیدکنندگان معروف، آن را رعایت میکنند.

تمام ویژگی هایی که در مورد بسته‌بندی لوازم آرایشی و بهداشتی مطرح شد مربوط به بسته بندی جعبه محصول بود که اصطلاحا به آن بسته‌بندی اولیه گفته می شود و تحقیق دیگری که از همان تعداد افراد گرفته شده است در مورد بسته‌بندی اولیه است که محصول مورد نظر را در بر می‌گیرد مانند جعبه شامپو و یا شیشه ادکلن.
و اینجا آمار بدست آمده از این تحقیق را ذکر میکنیم.

 

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.