جعبه سیب زمینی %چاپ جعبه سیب زمینی %تولید جعبه سیب زمینی %قیمت جعبه سیب زمینی %

جعبه سیب زمینی

جعبه سیب زمینی
ساخت جعبه سیب زمینی
چاپ جعبه سیب زمینی
طراحی جعبه سیب زمینی

اطلاعات تماس

بهزاد فرمند : 09121773549
داریوش سعید : 09194761644
کارخانه : 02155816832
تلگرام و واتساپ : 09194761644

جعبه سیب زمینی

جعبه سیب زمینی را به جرت میتوان پر سود ترین جعبه در میان محصولات فست فود نامید، شما می توانید بدون دغدغه و به صورت روزانه حجم زیادی از این محصول را به فروش برسانید و سود سرشاری نصیب کسب و کار خود کنید!

شاید در نگاه اول این موضوع کمی عجیب برسد، اما بد نیست بدانید بسیاری از مشتریان تنها به دنبال یک طعم خوب نیستند، بلکه شکل جعبه و نحوه چیدن قطعات سیب درون آن برایشان جذاب است. به جرات می توانیم بگوییم شکل جعبه سیب زمینی در دستان مشتریان اولین چیزی است که در بین چند غذا می تواند نظر سایرین را به خود جلب کند.

جعبه سیب زمینی ویژه

ایجاد یک بسته بندی منحصر به فرد برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان رستوران، یک امر بدیهی در بازار یابی صنایع غذایی است. این جعبه ها می توانند در شکل های مختلف، اندازه و ابعاد، و طرح های اختصاصی تولید شود.

معمولا جعبه سیب زمینی در ابعاد مینی، متوسط و بزرگ ساخته می شوند و بسته به این که به صورت بیرون بر یا بر سر میز مشتری سرو می شود متفاوت است. استفاده از مواد سلولوزی نظیر مقوا باعث می شود گردش هوا بین قطعات سیب زمینی شکل بگیرد و کیفیت آن به خوبی حفظ شود.

همان طور که می دانید جعبه های مقوایی از سوی برند های مطرحی همچون کینگ برگر و مک دونالد مورد استفاده قرار می گیرند و مشکلات سایر بسته بندی ها همچون له شدن و ازدست رفتن تردی غذا را ندارند، زیرا اصولا مقوا به خودی خود یک عایق حرارتی و ضربه گیر مناسب است و از سویی با ایجاد برش هایی در نقاط مختلف جعبه هوا به خوبی در آن به جریان می افتد.

جنس مقوای این جعبه ها ایندربرد بهداشتی است و مورد تایید سازمان غذا و دارو است. چاپ اختصاصی شما نیز به راحتی از یک تا هشت رنگ در کوتاه ترین زمان ممکن قابل اجراست و مجموعه ایرانیان پک توان تامین این محصولات برای کسب و کار شما را دارا می باشد.

انواع جعبه سیب زمینی

  1. مدل کشویی
  2. مدل قفلی
  3. مدل مربعی سالن
  4. مدل گلدانی
  5. مدل مستطیلی سالن
  6. مدل مک دونالی
  7. مدل کلاسیک
  8. مدل سفره ای

 

ابتدا باید این نکته را یادآوری کنیم که انتخاب نوع جعبه بسته به کسب و کار شما و حجم فعالیت تان باید انتخاب شود، البته در این مسیر شما را به خوبی راهنمایی خواهیم نمود.

و البته تمام موارد فوق در سایز بندی های مختلف از قبیل متوسط (ساده) ، بزرگ (با سس های ویژه) ، و فوق بزرگ برای سیب زمینی های مخصوص با مخلفات کامل استفاده می شود و از پر مصرف ترین آنها می توان به طرح گلدانی اشاره کرد.

چاپ جعبه سیب زمینی

مقوایی که برای جعبه های سیب زمینی استفاده میشود به طور کلی مقوای ایندربرد می باشد که غالبا در گرماژ ۲۵۰گرم ارائه می شود.

این مقوا از نوع بهداشتی شناخته می شود و بالاترین کیفیت و امکان چاپ پذیری رادارا می باشد. چاپ این جعبه ها نیز مانند سایر جعبه های مصرفی در صنعت فست فود و رستوران توسط دستگاه های افست ورقی صورت می گیرد که عملیات چاپ را با رابط چاپی ویژه ی خود به نام زینک انجام می دهد و از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار است.

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست

تماس با ما