جعبه دمنوش %کارتن دمنوش %چاپ جعبه دمنوش %ابعاد جعبه دمنوش %فروش جعبه دمنوش

جعبه دمنوش

چه کاری انجام می دهیم

چای و دمنوش جایگاه ویژه‌ای در خانواده‌های ایرانی دارد. چای ایرانی تنها چای در جهان است که بدون هیچ گونه سمی تولید می شود که البته این ویژگی به دلیل شرایط اقلیمی حاکم بر مناطق شمالی چای خیز کشور است، چرا که در دیگر کشور ها مانند کنیا، سریلانکا و غیره به دلیل آب و هوای گرم و مرطوب بستر برای رشد آفات کاملا فراهم بوده در حالی که در مناطق شمالی کشور شرایط اقلیمی سرد و مرطوب است و در زمستان سردی که دمای هوا بعضا تا منفی 10 درجه هم کاهش پیدا می‌کند.

جعبه چای

جعبه دمنوش

جعبه چای دمنوش (چای گیاهی) از جمله محصولات غذایی به حساب می آید که باید به صورت کاملا بهداشتی به دست مصرف کننده برسد. برای طراحی و ساخت انواع مختلف جعبه چای و دمنوش با استفاده از مقواهای بهداشتی ( ایندربرد) استفاده میشود و چاپ جعبه چای به صورت چهار رنگ، دو رنگ و تک رنگ در مجموعه ما طراحی میشود و امکان ساخت جعبه چای و تولید جعبه دمنوش با رنگ ها و طرح های مختلف با سلیقه شما انجام میپذیرد.
چای نیز که در ارتفاعات کشت می شود، عمده آفات از بین می رود و برای معدود آفات باقی مانده نیز از شکارگران طبیعی مانند کفش دوزک استفاده می شود. همین عامل سبب شده شرکت های تولید کننده ایرانی چای بتوانند برند “ارگانیک” را از کشور های اروپایی دریافت و محصول خود را به این کشورها صادر کنند. چای ایرانی به حدی کیفیت دارد که از ابتدای تولید تا برداشت، فرآوری و بسته بندی، شست وشو داده نمی شود و این نشان می دهد چای ایرانی دارای هیچ گونه باقی مانده های مضر و غیرطبیعی نیست.

جعبه تی بگ

جعبه دمنوش

جعبه دمنوش معمولا در جعبه‌های مقوایی 100 گرمی، 400، 450 و یا 500 گرمی بسته بندی می‌شود. همچنین چای کیسه‌ای یا چای تی‌بگ، در بسته های 25، 50 و 100 عددی و به صورت مستقل و یا درون پاکت چای یا انولوپ بسته‌بندی می شود. یادآور می‌شود که با توجه به اینکه چای و دمنوش به شدت جاذب بو است، بنابراین پیش از بسته بندی در جعبه، باید در لفاف سلفونی پک شده و سپس داخل جعبه قرار داده شود. و لازم به ذکر هست که جعبه دمنوش باید در محیطی کاملا بهداشتی تولید شود.

جعبه دمنوش

در باره دیجی جعبه

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست

تماس با ما