جعبه دستمال کاغذی

ابعاد جعبه دستمال کاغذی
جعبه دستمال کاغذی نمدی
چاپ جعبه دستمال کاغذی
طرح جعبه دستمال کاغذی
جعبه دستمال کاغذی به انگلیسی
جعبه دستمال کاغذی
طراحی جعبه دستمال کاغذی با مداد
عکس جعبه دستمال کاغذی

اهمیت جعبه دستمال 

یکی از جعبه های بسیار پر مصرف و کاربردی  چاپ جعبه دستمال می باشد.این جعبه یکی از آن کالا‌هایی است که تقریبا همه ما در طول روز از آن استفاده می‌کنیم و استفاده از آن به یک مکان یا شرایط خاص محدود نمی‌شود. یکبار مصرف بودن دستمال کاغذی یکی از ویژگی‌های آن است که همزمان با افزایش آگاهی عمومی در مورد اهمیت بهداشت، مردم را به استفاده از آن ترغیب می‌کند. با این حال سرانه مصرف دستمال  کاغذی در خاورمیانه هنوز هم بسیار پایین تر از سایر نقاط جهان است. بازار این جنس یکی از آن بازار‌هایی است که نوسان قیمت در آن بسیار قابل توجه است. اما به هرترتیب حتی افزایش قیمت هم نمی‌تواند مانع مصرف آن شود. در سال های اخیر با به وجود آمدن محصولات یک بار مصرف همانند لیوان کاغذی،جعبه های دستمال کاغذی به صورت یک پک تبلیغاتی با لیوان کاغذی ارائه میشود که میتواند برد تبلیغاتی بالایی داشته باشد. جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغاتی می باشد که با توجه به مورد مصرف،طرح آن طراحی می شود. چاپ جعبه دستمال  کاغذی تبلیغاتی نیز همانند جعبه های عمومی می باشد و میتواند در اندازه های استاندارد چاپ و تولید شود. مهمترین بخش در تولید جعبه دستمال کاغذی،استفاده از طراحی حرفه ای می باشد در واقع طرح روی جنس مشتری را برای خرید محصول ترغیب می کند.

 

 

یکی از موارد تاثیر گذار در تولید جعبه دستمال کاغذی، بسته بندی آن است که بسیار مورد توجه مصرف کننده قرار می گیرد زیرا دستمال درون جعبه قرار دارد و در لحظه خرید قابل رویت مشتری نیست. امروزه مصرف کنندگان اهمیت ویژه ای به این جعبه بهداشتی و ضروری می دهند و حتی رنگ و طرح آن را با محیطی که قرار است استفاده شود منطبق می کنند. برای مثال این جعبه برای اتاق کودک طرحی با رنگ آمیزی بیشتر و شخصیت های کارتونی مورد علاقه کودکان است. در حالی که برای ادارات و کاربرد های رسمی طرحی کلاسیک در نظر گرفته می شود.

چاپ جعبه دستمال

مصرف گسترده و فراگیر جعبه دستمال کاغذی باعث شده تا این محصول تنوع بسیار بالایی در بسته بندی داشته باشد. چاپ جعبه در اندازه و طرح های متنوعی طراحی و چاپ می شود.برای چاپ جعبه باید این موضوع را درنظر گرفت که مورد استفاده جعبه کجا می باشد و با توجه به این موضوع جعبه را طراحی و چاپ کرد.

نکات فنی چاپ جعبه  دستمال کاغذی

چاپ جعبه از بخش طراحی و قالب سازی آغاز می شود.جعبه دستمال کاغذی با توجه به مقدار tissue داخل آن طراحی می شوند که در مصارف عمومی اندازه آن 100 و 200 و 300 برگی می باشد که با توجه به این اندازه،برای جعبه قالب طراحی و ساخته می شود

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست

×

راهنمای آنلاین دیجی جعبه!

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟