جعبه دستمال کاغذی %قیمت جعبه دستمال کاغذی %چاپ جعبه دستمال کاغذی %دستمال کاغذی %

جعبه دستمال کاغذی

جعبه دستمال کاغذی

چاپ جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی

همانطوری که گفته شد جعبه های دستمال کاغذی تنوع بالایی دارند. یکی از جعبه های تبلیغاتی پر کاربرد جعبه دستمال کاغذی ماشینی میباشد که جنبه تبلیغاتی بالایی دارد. این جعبه قابل استفاده در خودرو یا هر مکان دیگری میباشد. برد تبلیغاتی جعبه های دستمال کاغذی ماشینی باعث شده تا کلیه شرکت های خودرو سازی، تعمیرگاه های خودرو، تعویض روغنی ها و کلیه مشاغل مربوط به خودرو برای تبلیغات خود از این جعبه ها استفاد نمایند. جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی در عین داشتن برد تبلیغاتی،یک محصول کاربردی می باشد همین موضوع باعث میشود تا برند شما در ذهن مشتری حک شود.

جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی

چاپ جعبه دستمال کاغذی

مصرف گسترده دستمال کاغذی باعث شده تا این محصول تنوع بسیار بالایی در بسته بندی داشته باشد. چاپ بسته دستمال کاغذی اندازه و طرح های متنوعی طراحی و چاپ می شود. برای چاپ پک دستمال کاغذی (tissue box)باید این موضوع را درنظر گرفت که مورد استفاده جعبه کجا  می باشد، با توجه به این موضوع جعبه را طراحی و چاپ کرد. ما در جعبه سازی و کارتن سازی دیجی جعبه با داشتن امکانات لازم امکان چاپ جعبه دستمال کاغذی را به صورت تخصصی داریم. نمونه جعبه های زیر تعدادی از انواع جعبه های طراحی شده موجود میباشد که شما عزیزان میتوانید برای استعلام قیمت با ما تماس حاصل فرمایید.

جعبه دستمال کاغذی خودرو

مدل جعبه دستمال کاغذی

یکی از موارد تاثیر گذار در تولید بسته مناسب برای دستمال کاغذی، بسته بندی آن است که بسیار مورد توجه مصرف کننده قرار می گیرد زیرا دستمال درون جعبه قرار دارد و در لحظه خرید قابل رویت مشتری نیست. امروزه مصرف کنندگان اهمیت ویژه ای به بهداشتی بودن، شکیل بودن بسته دستمال کاغذی میدهند. حتی رنگ و طرح آن را با محیطی که قرار است استفاده شود منطبق میکنند. برای مثال باکس دستمال کاغذی برای اتاق کودک طرحی با رنگ آمیزی بیشتر و شخصیت های کارتونی مورد علاقه کودکان است. در حالی که برای ادارات، کاربرد های رسمی طرحی کلاسیک در نظر گرفته میشود.

جعبه دستمال کاغذی
< class="ot_custom_heading " style="text-align: center;" >جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید. گروه تولیدی دیجی جعبه، تولید کننده انواع کارتن، جعبه دایکات، جعبه لمینتی، جعبه مقوایی، با چاپ های فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.

ابعاد جعبه دستمال کاغذی
جعبه دستمال کاغذی نمدی
جعبه دستمال کاغذی به انگلیسی
چاپ جعبه دستمال کاغذی
جعبه دستمال کاغذی
عکس جعبه دستمال کاغذی
طرح جعبه دستمال کاغذی
طراحی جعبه دستمال کاغذی با مداد