جعبه دارویی %قیمت جعبه دارویی %ساخت جعبه دارویی %چاپ انواع جعبه دارویی %جعبه سازی

جعبه دارویی

چاپ جعبه دارو
جعبه و کارتن سازی قرص
جعبه و کارتن دارو
جعبه دارو گیاهی
تولید جعبه دارو
جعبه استامینیفون
کارتن دارو
جعبه دارویی

اطلاعات تماس

بهزاد فرمند : 09121773549
داریوش سعید : 09194761644
کارخانه : 02155816832
تلگرام و واتساپ : 09194761644

 

جعبه دارویی

طراحی و تولید جعبه های دارو دلایل مختلفی از قبیل تبلیغات،دسته بندی و جدا سازی دارو ها،محفظت از دارو ها و … می باشد. قوی ترین دلیل تولید جعبه ها،نگه داری از دارو ها می باشد.

 

مقوای جعبه دارویی

این مدل مقوا داری دو روی سفید رنگ است وطبیعتا از دو سطح آن می شود استفاده کرد. استفاده از این نوع مقوا از نظر بهداشتی بیشتر توصیه می شود.همچنین از نظر زیبایی نسبت به مقوای پشت طوسی بهتر است.

 

روش های بسته بندی دارو

بسته بندی با اهدافی همچون نگهداری محصول و محافظت از آن و اهداف تبلیغاتی طراحی و تولید می شود. یکی از روش های بسته بندی محصولات استفاده از جعبه مقوایی و کارتنی است. جعبه‌های مقوایی عنصر اصلی در صنعت بسته‌ بندی مخصوصا در صنعت غذایی و داروسازی بوده است.

 

رنگ جعبه ها

به طور معمول هر جعبه ی دارویی که می بینیم ،سفید رنگ است. رنگ سفید جعبه های دارو به این معنا نیست که ما نمی توانیم رنگ دیگری برای جعبه ها استفاده کنیم.هیچ قاعده ی خاصی برای انتخاب رنگ جعبه های دارویی وجود ندارد. بیشتر تولید کنندگان به این خاطر از رنگ سفید استفاده می کنند.به این منظور که نوشته های درج شده بر روی جعبه ها به راحتی خوانده شوند و اشتباهی رخ ندهد .

 

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.