جعبه خرما %قیمت جعبه خرما %جعبه خرما پیارم %ابعاد جعبه خرما %سایز جعبه خرما %

جعبه خرما

انواع جعبه خرما

بسته بندی  خرما انواع مختلفی دارند. ساده ترین نوع آن جعبه های تلسکوپی قدیمی هستند.که درب و کفی از هم جداگانه بوده و خود نیز در انواع درب ساق کوتاه یا ساق بلند تولید می شوند.این نوع بسته بندی کارتن خرما مضافتی.معمولی و ارزان ترین نوع برای خرما محسوب می شود.در عین حال امکان تولید جعبه های بسیار شیک و صادراتی با توجه به نوع مواد اولیه و طراحی چاپ نیز در آن وجود دارد.که برای صادراتی معمولا از درب ساق بلند برای کارتن خرما مضافتی استفاده می شود.

جعبه خرما مضافتی

در باکس خرما مضافتی پس از کیفیت محصول داخل کارتن، زیبایی و کیفیت بسته بندی نماد هویت صنعتی محصول و تجاری کشورمان به حساب می آید. صنایع چاپ و بسته بندی دیجی جعبه مخصوصا در بسته بندی کارتن خرما مضافتی.با حقظ استانداردهای بین المللی طی سالیان توانسته سلیقه ی مشتریان داخلی و خارجی را تامین کند و نقش اساسی در میزان صادرات کشور ایفا کند.

جعبه خرما

جعبه خرما از دیرباز جزو محصولات تولید شده دز صنایع چاپ و بسته بندی آروین بوده است. سالهاست، صادرکنندگان خرما در کشور به اهمیت بسته بندی در فروش جهانی محصولاتشان پی برده اند.به همین سبب بیش از پیش وقت و هزینه صرف تولید جعبه خرما و کارتن مادر خرما می کنند. پس از کیفیت محصول داخل بسته زیبایی و کیفیت بسته بندی.نماد هویت صنعتی و تجاری محصول شما به حساب می آید. صنایع چاپ و بسته بندی دیجی جعبه با حقظ استانداردهای بین المللی طی سالیان توانسته سلیقه مشتری داخلی و خارجی را تامین کند.جعبه نقش اساسی در میزان صادرات کشور ایفا کند.

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب.برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی.جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.

صفحه تماس با ما