جعبه جوراب

قیمت جعبه جوراب
چاپ جعبه جوراب
جعبه جوراب شلواری
ساخت جعبه جوراب

اطلاعات تماس

بهزاد فرمند : 09121773549
داریوش سعید : 09194761644
کارخانه : 02155816832
تلگرام و واتساپ : 09194761644

چاپ جعبه جوراب

 چاپ جعبه در دنیای امروز بسیار مهم می باشد . هرچقد محصول با کیفیتی داشته باشید اما از یک بسته بندی زیبا و جذاب بهره نبرید،فرصت معرفی محصول خود به مشتری را از دست داده اید. چرا که در دنیای پر رقابت امروز که فرصت هر کالا برای خود نمایی و جذب مشتری فقط چند ثانیه است ، چاپ جعبه های لوکس اهمیت زیادی دارد . بی شک کالایی برنده رقابت است که مسائل بصری و جذاب بودن بسته بندی و جعبه محتوی محصول را  در نظر گرفته باشد. صنعت بسته بندی طی سال های اخیر پیشرفت های بسیاری در رابطه با چاپ و تولید انواع جعبه های مقوایی داشته است به طوری که میتوان توسط نرم افزارهای 3بعدی ساز،نمایشی از جعبه و بسته بندی خود قبل از چاپ را بدست آورد

طراحی جعبه جوراب

در واقع چاپ جعبه چهره و شخصیت کالاست و مشتری توسط بسته بندی با محصول ارتباط برقرار میکند. یکی از وظایف تبلیغات این است که تصویر بسته بندی را در ذهن مشتری حک کند که این موضوع برای برند سازی بسیار حائز اهمیت است که موجب می شود مشتری تبلیغات Face to Face را به صورت رایگان برای ما انجام دهد. چاپ جعبه در حکم تبلیغات بیلبوردی در مغازه هاست و در واقع محصولی فروش بالا دارد که از یک بسته بندی جذاب بهره ببرد. لازم است که یک بسته بندی به آسانی مشخص و در قفسه فروشگاه قابل تشخیص باشد به طور کلی بسته بندی باید جلوه ظاهری بالایی داشته باشد. جعبه و یا بسته بندی محصول به غیر از معرفی محصول وظیفه حفاظت از آن را نیز دارد. بسیاری از محصولات باید در برابر ضربات احتمالی محافظت گردند. برای همین منظور از مقواهای گرم بالا برای محصولاتی که وزن بالایی دارند و همچنین حساس به ضربه هستند استفاده می شود. چاپ جعبه ارزان در بسیاری از مواقع می تواند در کاهش هزینه ها مفید باشد اما این موضوع را نیز باید در نظر گرفت که برای داشتن یک بسته بندی با کیفیت بالا چاپ جعبه ارزان معقول نخواهد بود.

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.
×

راهنمای آنلاین دیجی جعبه!

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟