جعبه بلبرینگ

جعبه بلبرینگ skf
جعبه بلبرینگ koyo
جعبه بلبرینگ kg
جعبه koyo
جعبه بلبرینگfag
جعبه بلبرینگ

اطلاعات تماس

بهزاد فرمند : 09121773549
داریوش سعید : 09194761644
کارخانه : 02155816832
تلگرام و واتساپ : 09194761644

 

جعبه بلبرینگ
بسته بندی قطعات صنعتی از جمله جعبه بلبرینگ برای تولید قطعات در صنایع مختلف از جمله صنعت خودرو سازی و عرضه لوازم یدکی خودرو، ابزار و یراق آلات، صنایع چوب و غیره به منظور ارائه محصول به بازار مورد نیاز است. جعبه های کارتنی مناسب ترین نوع بسته بندی برای قطعات صنعتی می‌باشند.
استحکام و مقاومت، امکان چاپ با کیفیت های مختلف و تنوع در نوع باز و بسته شدن درب و شکل کلی جعبه از مزایای استفاده از کارتن در تولید جعبه برای قطعات صنعتی است.

علاوه بر کیفیت محصول، بسته بندی آن نیز می تواند اهمیت بالایی داشته باشد. جعبه و کارتن مناسب با چاپ مخصوص با کیفیت ارزش کالای تولید شده را عنوان می کند و همچنین می تواند به برند شدن آن در بازار و شناخت بیشتر مشتری با کالا و یا محصول شما،موثر باشد.
بسته بندی این قطعات باید به نحوی باشند که در زمان جابجایی ها و حمل و نقل از محصول در برابر ضربه های احتمالی وارد شده تا حدودی محافظت نمایند. یکی از ویژگی های بارز در بسته بندی چاپ روی بسته می باشد که اهمیت ویژه ای دارد.

نوع چاپ با توجه به هزینه تمام شده و با توجه به توجیه پذیری آن می تواند به صورت فلکسو، سیلک و افست باشد. تاثیر یک چاپ خوب و به صرفه در کنار کیفیت مواد اولیه استفاده شده یک بسته بندی ایده آل برای کالا را تشکیل می دهد.

یکی از روش های مرسوم برای تبلیغات ، بسته بندی محصولات با چاپ مخصوص می باشد که اساس تصمیم گیری در مرحله اول از روی شکل و ظاهر محصول می باشد که با تولید بسته بندی مناسب برای محصولات خود می توانیم دید مشتریان را بیشتر به سمت برند و محصول خود جلب کنیم.

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست

صفحه تماس با ما 

×

راهنمای آنلاین دیجی جعبه!

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟