جعبه برج هیجان

جعبه برج هیجان

برج هیجان اسباب سرگرمی و تفریح و فکری برای کودکان و بزرگسالان به خودی خود جذاب است، حال آنکه جعبه برج هیجان می تواند باعث انتخاب یک اسباب بازی از بین تعداد بسیاری محصول مشابه در یک فروشگاه میشود. بسته بندی شیک و زیبا برای محصول نشان دهنده ارزش آن بوده و توجه خریدار را به خود جلب میکند. انواع وسایل سرگرمی و ورزشی و محصولات فکری برای کودکان و نوجوانان و بزرگسالان نیز این قابلیت را دارند که با ارائه یک بسته بندی دلپذیر حس بهتری از یک خرید خوب به مشتری بدهند.

طرح جعبه برج هیجان

جعبه سازی مخصوص برج هیجان در مدل ها و طرح های خلاقانه با استفاده از روانشناسی کودکان در سنین مختلف و به منظور جلب توجه آن ها و رقابت در بین جعبه اسباب بازی ها و شرکت های مختلف و چاپ های با کیفیت و داشتن تنوع در رنگ، نمای بهتر طراحی تولید میشوند. اسباب بازی های فکری معمولا بیش از دیگر اسباب بازی ها نیاز به طراحی مناسب دارند تا در میان دیگر اسباب بازی ها بتوانند خودنمایی داشته باشند. جعبه های مخصوص برج هیجان (jenga) علاوه بر رنگ با استقامت بالا در محافظت و سالم نگه داشتن و حمل و نقل آسان و در نهایت دادن کادویی زیبا و مورد علاقه برای فرزندانمان را می تواند به همراه داشته باشد.

تصاویر موجود در این صفحه، بعضی از نمونه کار های کارتن سازی و جعبه سازی دیجی جعبه در زمینه بسته بندی اسباب بازی میباشد و به علت حجم بالای تصاویر امکان قرار دادن همه آنها در این صفحه وجود ندارد. گروه کارتن سازی دیجی جعبه با به کار گیری دستگاه های روز صنعت چاپ و بسته بندی، توانسته تا به امروز رضایت مشتریان خود را در بالاترین سطح کسب و تمام تلاش خود را برای حفظ کردن آن به کار گیرد.

مشتریان عزیز میتوانند برای استعلام قیمت به صفحه تماس با ما مراجعه نمایند و از طریق تماس با شماره های ثبت شده در صفحه با ما تماس بگیرند

از مهمترین ویژگی های جعبه سازی و کارتن سازی دیجی جعبه برای تولید جعبه برج هیجان

مشاوره تخصصی در زمینه طراحی و ساخت انواع کارتن و جعبه

نمونه گیری قبل از تولید انبوه کارتن به منظور بالا بردن کیفیت

ارائه و پیشنهاد انواع طرح خاص برای محصولات شما

ارائه و پیشنهاد انواع طرح خاص برای محصولات شما

ارائه و پیشنهاد انواع طرح خاص برای محصولات شما

×

راهنمای آنلاین دیجی جعبه!

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟