جعبه ادکلن %چاپ جعبه ادکلن %تولید جعبه ادکلن %ساخت جعبه ادکلن %قیمت جعبه ادکلن %

جعبه ادکلن

قیمت جعبه ادکلن
شیشه و جعبه عطر
جعبه ادکلن کادو
بسته بندی جعبه عطر
جعبه ادکلن سازی فانتزی

اطلاعات تماس

بهزاد فرمند : 09121773549
داریوش سعید : 09194761644
کارخانه : 02155816832
تلگرام و واتساپ : 09194761644

 

جعبه ادکلن

روانشناسی شناخت شخصیت از روی بوی عطر که به صورت تلخ، ملایم، شیرین، گرم، خنک، تند می‌باشند قابل تشخیص می‌باشد، برای مثال اکثرا مردهایی خواستار عطر تند هستند که روحیه مدیریتی و اعتماد به نفس بالا دارند. عطرها و ادکلن ها را می‌بایست در جعبه‌های مقوایی وارد بازار فروش کرد. چاپ روی جعبه ادکلن و عطر ها از نوع افست می باشد. با چاپ روی جعبه‌ عطر می‌توان برند و طراحی مخصوص تولید کننده را روی بسته بندی آن قرار داد.

جعبه‌های شیک و کادویی با رنگ‌های زیبا در مناسبت‌هایی مانند تولد و جشن‌ها استفاده می‌شوند. شیشه‌های عطر را در جعبه‌های محکم قرار می‌دهیم تا شیشه‌ها در برابر ضربه دچار آسیب و شکستگی نشوند.جعبه ها به صورت کشویی، جعبه درب دارویی، جعبه ته قفلی و انواع خلاقانه قابل طراحی و تولید می‌باشد. انواع چاپ بخصوص چاپ برجسته و طلا کوب برای جعبه عطر به منظور جلب نظر مشتریان و شکیل بودن جعبه استفاده می شود.

 

طرح جعبه ادکلن

معمولا رنگ های آبی و سبز برای عطرهای خنک، رنگ های قرمز و نارنجی و بنفش برای عطرهای گرم استفاده میگردد، عطرها با رایحه‌های مختلف مشخصه رنگ متفاوتی را دارند که با چاپ رنگی بسته بندی با توجه به رایحه مد نظر می توان در بخش سرعت خرید و فروش و جلوگیری از اتلاف وقت برای مشتریان و خریداران طراحی مناسبی را انجام داد.

معمولا عطرها جزو مواردی هستند که بیشتر برای کادو دادن استفاده می‌شود و به دلیل قیمت بالای عطر و ادکلن‌های اورجینال در بازار، معمولا از عطرهای مشابه استفاده می‌شود که قیمت مناسب تری دارند اما بسته بندی و شیشه عطر در نگاه اول نظر مشتریان را جلب می‌کند. بنابراین طراحی جعبه های خلاقانه، با رنگ های مخصوص و چاپ برند و طلا کوب شده می تواند فروش عطرها را بهبود بخشد. قیمت جعبه ادکلن و عطر با توجه به تیراژ قابل محاسبه می باشد به همین منظور معمولا برای به صرفه بودن تولید از لحاظ اقتصادی، سفارش تولید جعبه در تیراژهای بالا پدیرفته می‌شود.

اگر شما در زمینه عطر و ادکلن فعالیت دارید و برای کالای خود به دنبال جعبه عطر و ادکلن خوب هستید، دیجی جعبه  می تواند انتخاب های بیشماری را به شما بدهد. با توجه به ماهیت کالایی مانند عطر و نیاز این کالا به کادو شدن و قرار گرفتن در جعبه، ساخت جعبه عطر و ادکلن مد نظر خود را می توانید به تی سبز بسپارید. با توجه به این که تمامی جعبه ها در تی سبز با در نظر گرفتن انداره های داده شده توسط مشتری تولید می شوند، شما هیچ محدودیتی در ابعاد جعبه عطر مورد نظر خود ندارید. از نظر انتخاب رنگ و روکش مورد استفاده برای جعبه خود نیز می توانید به بی نهایت طرح و رنگ دسترسی داشته باشید. البته ما همیشه تعدادی از پر فروش ترین و معمول ترین روکش های خود را به مشتریان ارائه می دهیم اما در صورتی که رنگ یا طرح خاصی را در نظر داشته باشید، با یک نگاه به آلبوم های گالینگور تی سبز می توانید روکش خاص خود را پیدا کنید.

گروه تولیدی دیجی جعبه برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا ، کاغذ و کارتن وهمچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .گروه تولیدی دیجی جعبه ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی، جعبه گرد، جعبه فلزی، جعبه چوبی و چاپ فلکسی و افست با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست.